1 2 3 4 >

Nike Ayakkabı

Nike Ayakkabı modellerinin yer aldığı sayfamıza hoşgeldiniz. Dilerseniz aşağıdaki nike futbol ayakkabısı,nike halı saha ayakkabısı, nike koşu ayakkabısı,nike yürüyüş ayakkabısı,nike basketbol ayakkabısı,nike krampon,nike sandalet,nike terlik seçeneklerini tıklayarak daha fazla ürün çeşidine ulaşabilirsiniz.

Nike Ayakkabı

Nike Ayakkabı Modelleri

Yeni ve eski sezon Nike ayakkabı modelleri Dalkilicspor.com’da. Dünyaca ünlü spor markaları, 20. yüzyıl başında hem spora karşı duyulan ilginin hızlı bir şekilde artması hem de farklı spor ayakkabı modellerine daha fazla ihtiyaç duyulması ile ortaya çıkmıştır. Nike markası da spor ayakkabı denildiği zaman akla ilk gelen markaların başında yer alıyor. Sitemizden markaya ait tüm ayakkabı modellerini inceleyebilir, ucuz ve kaliteli alışverişin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. 1960 senesinde başarılı bir atletizm koçunun elinde hayat bulan marka, 1970’li yılların başına gelindiğinde kısa sürede büyük bir ticari başarı yakalamayı başardı. Etkili şekilde planlanan reklam faaliyetleri ve sponsorluk çalışmaları ile kısa sürede geniş bir kitleye ulaşan marka, 80’li ve 90’lı yıllarda Nike Air ile basketbolda da yüksek bir başarı yakaladı.

Basketbolda yakalanan bu üstün başarı, Air Jordan ile çok daha ayrı bir noktaya ulaştı. Üstelik marka sadece basketbol alanında değil, atletizm, tenis ve golf alanlarında da çok sayıda başarılı çalışmalara imza attı. Müşterilerine stil ve giyim konusunda sportif açıdan ilham sunan Nike, günlük kullanıma özel sunduğu Nike spor ayakkabı ve kışlık bot modelleriyle spor yapanların dışında aktif olmayı sevenlere de geniş bir ürün gamı sunuyor. Hem modern stili hem de yüksek performansı bir arada sunan marka kendi adıyla anılan Nike Town mağaza markası aracılığıyla tüketicileri ile buluşuyor.

Her spor ayakkabısında model seçiminin en fazla dikkat edilmesi gereken detayların başında geldiğini savunan marka iyi bir spor ayakkabısı için nelerin gerekli olduğunu çok iyi biliyor. Ayağı sıkmayan, ayağa tamamen oturan ve saran sağlıklı Nike ayakkabı modelleri ile küçük sakatlıklardan kendinizi koruyabilir ve ayağınızın daha sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Marka, kullanıcılarının her koşulda ve her mevsimde sportif şık bir çizgi yakalayabilmelerini istiyor. Bu sebeple tüm mevsim ve hava koşullarına uygun şekilde üretilen değişik koleksiyon seçeneklerinden istediğinizi seçebilir ve her daim hem spor hem de şık kalmayı başarabilirsiniz. Dalkılıç Spor ailesi olarak markaya ait tekstil koleksiyonunu ve geniş ayakkabı modellerini sizler için seçmekteyiz. Markanın en iddialı spor ayakkabı ve tekstil ürünleri ile her türlü zevke hitap edebilecek renk ve model alternatifleri ile geniş bir ürün gamı sunmaktayız.

Nike Erkek Ayakkabı Modelleri

Nike erkek ayakkabı modelleri arasından kendi zevkinize en uygun olanını seçebilir, inceleyebilir ve hemen sahip olabilirsiniz. Klasik erkek spor ayakkabı modellerinin dışına çıkan ve hem farklı renk hem de model seçenekleri sunan marka sayesinde sizde hayatınıza renk katabilirsiniz.

Nike Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

Farklı taban, desen, renk ve malzeme alternatifleri ile çok daha kolay bir şekilde tercih yapmanızı kolaylaştıran Nike bayan spor ayakkabı modelleri Dalkılıç Spor’da sizleri bekliyor. En iddialı modelleri online mağazamızdan inceleyerek, detaylara bakabilir ve model, renk seçeneklerini görebilirsiniz. En uygun fiyat avantajlarından da yararlanarak spor ayakkabılarınıza hemen sahip olabilirsiniz.