₺434,00 KDV Dahil
₺579,00 KDV Dahil
₺577,00 KDV Dahil
₺769,00 KDV Dahil
₺464,00 KDV Dahil
₺619,00 KDV Dahil
₺524,00 KDV Dahil
₺699,00 KDV Dahil
₺524,00 KDV Dahil
₺699,00 KDV Dahil
₺1.034,00 KDV Dahil
₺1.379,00 KDV Dahil
₺1.543,00 KDV Dahil
₺1.929,00 KDV Dahil
₺1.040,00 KDV Dahil
₺1.299,90 KDV Dahil
₺1.020,00 KDV Dahil
₺1.275,00 KDV Dahil
₺1.020,00 KDV Dahil
₺1.275,00 KDV Dahil
₺956,00 KDV Dahil
₺1.275,00 KDV Dahil
₺1.191,00 KDV Dahil
₺1.489,00 KDV Dahil
₺743,00 KDV Dahil
₺929,00 KDV Dahil
₺760,00 KDV Dahil
₺949,90 KDV Dahil
1

Çocuk Forma

Çocuk Forma Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Yavrunuzu ilk hissettiğiniz günden kucağınıza aldığınız ana kadar onunla paylaşacağınız hayatı hayal ettiğinizi biliyoruz. Onunla nerelere gideceğinizi, ona neler alacağınızı, ne gibi etkinliklerde yer alacağınızı düşündünüz. Şimdi de onu elinden tutup, yıllardır taraftarı olduğunuz takımın maçlarına götürme zamanı! Onunla yaşayacağınız bu eşsiz deneyimde, aynı formaları giyerek birlikte de bir takım olduğunuzu gösterebilirsiniz. İşte biz de bu yazımızda size, minik yavrunuza forma alırken, nelere dikkat etmeniz gerektiğini birer birer anlattık. Formayı sadece maç izlerken kullanacağı bir şey olarak düşünmek büyük yanılgı olur. Bütün sportif aktivitelere giderken kullanabileceği bu ürün, onun ilk bağlandığı giysi olabilir. Bu sebeple, uzun süre kullanabileceğiniz ve gönül rahatlığı ile çocuğunuza giydirebileceğiniz çocuk forma seçimi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini aşağıda sıraladık.

Formalar, büyük beden değişimleri olmadığı sürece uzun süre kullanılabilen ürünlerdir. Bu sebeple de satın almayı düşündüğünüz ürünün uzun süreli kullanıma uygun olup olmadığına ilk olarak dikkat etmelisiniz. Satın almayı planladığınız ürünün kumaş kalitesi ise en önemli başlıklardan biridir. Yüksek naylon ve polyester içeren ürünler, hızlı terlemeye neden olur ve kötü bir koku yayar. Pamuklu ürünlerden yapılan formalar ise, ısı değişimlerine dayanıklıdır. Bu tarz bir materyalden üretilmiş formalar, esnek bir yapıya sahiptir ve yumuşak dokuludur. Teri emerler ve vücut ısısının dengelenmesini sağlarlar. Maç izlerken veya bizzat bir spor dalında faaliyet gösterirken, polyester ve naylon içeren ürünlerden kaçınmak gerekir. Bu tür ürünler hızlı bir şekilde bakteri üretir, yavrunuzun hasta olmasına neden olabilir. Çocuk forma ürünleri, anti-bakteriyel olmalıdır.

Dermatolojik olarak test edilmiş ürünler cildi tahriş etmezler veya alerjik reaksiyon geliştirmezler. Tüm bu özellikler, ürünlerin etiketlerinde belirtilmektedir. Dolayısı ile ürünün etiketine dikkat etmenizde yarar vardır. Bir diğer önemli koşul ise ürünün lisanslı olmasıdır. Lisanslı ürünler, yukarıda belirtilen tüm koşulları karşılar.

Çocuk Forma Seçenekleri Dalkılıç Spor’da!

Lisanslı çocuk forma ürünleri yüksek kaliteye sahiptirler. Kaliteli kumaşlardan üretilen bu tür kıyafetler, uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Baskı kalitesi ile diğerlerinden ayrılır. Baskısı kaliteli olmayan formalar, çamaşır makinesinde yıkandıktan sonra dağılırlar. Üzerinde bulunan logolar ve isimler parçalanır ve kötü bir görünüme neden olur. Dolayısı ile uzun süre kullanmayı planladığınız formaların lisanslı olmasına dikkat etmelisiniz. Forma alışverişinin son adımında, çocuğunuz için en doğru bedeni bulmalısınız. Size tavsiyemiz, yapışan ve vücudu sıkan formalardan uzak durmanız yönünde olacaktır. Çocuğunuzun vücudunu rahatsız edecek bu tür ürünler, hızlı bir şekilde terlemesine ve bakteri üremesine neden olacaktır. Bu nedenle doğru marka ve ürün seçmek kadar, doğru beden de seçmek son derecek önemlidir.

Çocuk Forma Seçenekleri Dalkılıç Spor’da!

Dalkılıç Spor’da, futbol ve basketbol seven çocuklar ve ebeveynleri için birçok seçenek bulunmaktadır. Dalkılıç Spor güvencesi ile dünyaca ünlü markaların, desteklediğiniz takım için ürettikleri ürünlere kolaylıkla erişebilirsiniz. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş gibi Türk futbol takımlarının olduğu kadar, Juventus, Real Madrid, Arsenal gibi global olarak bilinen takımların formalarını seçebilirsiniz. Unutmayın, Nike ve Adidas çocuk forma seçenekleri, uygun fiyat aralığı ve kaliteli ürünleri ile Dalkılıç Spor hep yanınızda!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR