1

Nike Sandalet

Dünyaca ünlü bir spor markası olan Nike, 1964 yılından bu yana sportif tasarımlarını kullanıcıların beğenisine sunar. Giyim, aksesuar ve ayakkabılarıyla dünyada en çok tercih edilen markalardan biridir. Kullanıcıların sağlığını ön planda tutan ürünler birinci sınıf kalitede malzeme ve üstün teknolojilerle üretilir. Markanın ayakkabıları rahatlığı ve şıklığıyla hem günlük hayatta hem de spor sırasında oldukça sık karşımıza çıkar. Markanın ayakkabıları arasında spor ayakkabıları, kramponlar, metal ve plastik çivili kramponlar, sandalet ve terlikler yer alır. Marka, spor ayakkabılarında edindiği başarıyı sandalet modellerinde de yansıtır. Rahatlığı ve konforu şıklıkla buluşturan sandaletler her yaşta, cinsiyette ve tarzda insana hitap eder. Marka yenilikçi bir bakış açısıyla klasik, spor ve modern sandaletler üretir. Nike sandalet erkek yetişkin modellerine Dalkılıç Spor mağazamızdan ve online sitemizden güvenle ulaşabilirsiniz.

Nike Sandalet Modelleri

Markanın sandalet modelleri gün içerisinde rahat ve konforlu kullanım sunar. Kolay kombinlenme imkânı sunan sandaletler şort, elbise ve tişörtlerle yaz aylarında spor ve estetik bir görünüm kazandırır. Yumuşak sentetik üst kısma sahip olan sandaletler, esnek yapıları ile ayağın her hareketine uyum sağlar. Kapalı parmak, slip on, bant, kanca ve halka tasarımlarıyla rahat ve ayarlanabilir kullanım sunar. Sandaletlerin orta tabanında yer alan hafif phylon minder konfor sağlar ve destekler. Taban kısımlarında yer alan ayak tamponu ek koruma sunar. İz bırakmayan kalıplanmış dış taban, dış etkenlere karşı ayağı güvence altına alır. Ürünler; Nike Sportswear ve Hurley gibi farklı markalardan karşımıza çıkar. Marka; siyah, kırmızı, turuncu, mavi, beyaz, gri, pembe, çok renkli gibi birbirinden farklı tasarımda sandalet üretir. Nike sandalet siyah modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Nike Bebek ve Çocuk Sandalet Özellikleri

Ebeveynler; büyüme çağındaki çocukları için ayakkabı seçerken oldukça dikkatli olmalıdır. Gelişmekte olan kemik ve kas yapıları için koruyucu ve destekleyici özelliklere sahip ayakkabılar tercih edilmelidir. Sürekli hareket halinde olan çocukların gün içerisinde hareket özgürlüğünü kısıtlamayan ayakkabıları kullanması gerekir. Marka çocukların sağlığını ön planda tutarak onlara oldukça farklı modelde ve tasarımda ayakkabılar sunar. Markanın çocuk sandaletleri ebeveynlerin yaz aylarında çocukları için en sık tercih ettiği ayakkabılar arasındadır. Sandalet modellerinin üzerinde yer alan kesik detaylar sıcak yaz aylarında ayağın havalanmasını sağlar. Nefes alabilen kumaş astarları ise çocukların ayak temizliği ve sağlığı için düşünülmüştür. Suya dayanıklı modeller ise; ıslak zeminlerde ve yağışlı havalarda çocuklara büyük konfor sunar. Sağlıklı ve konforlu kullanım sunan çocuk sandaletleri birbirinden farklı renk seçenekleriyle de çocukların dikkatini çeker. Markanın mavi sandalet seçenekleri en sık tercih edilen renklerdendir.

Markanın Sandalet Modellerinin Özellikleri

Marka; bebek sandaletlerini 15-27 numara aralığında üretir. Küçük çocuk 27,5-35; genç çocuk ise 35,5-40 numara aralığında karşımıza çıkar. Nike yetişkin sandalet modelleri ise; 36-52,5 numara aralığındadır. Markanın sandalet modellerinde;

  • Fusion
  • Lunarlon
  • Nike Air
  • Nike Free gibi üstün teknolojiler kullanılır.

Esnek, suya dayanıklı ve hafif üst kısma sahip Nike Sunray Protect modelleri çocukların en sık tercih ettiği sandaletlerdendir. Esnek bir yapıya sahip olan sandaletler küçük ayakların hareket özgürlüğünü kısıtlamaz. Köpük taban hafif yastıklama sağlar. Kalıplı kauçuk dış taban uzun süreli tutuş sağlar. Cırt cırtlı kilit ise çocukların sandaletlerini kolayca giyip çıkarmasını sağlar. Nike sandalet outlet fırsatlarına Dalkılıç Spor üzerinden ulaşabilirsiniz. Kaliteli, güvenilir ve konforlu sandalet modelleri arasından seçiminizi yaparak uzun süre kullanım imkânı yaşayabilirsiniz.