1

Nike Futbol Ayakkabısı

Nike Futbol Ayakkabısı Modelleri İle Topla Aranıza Engelleri Değil Kendinizi Koyun

Futbol sporu tartışmasız dünyanın en popüler sporudur. Nike futbol ayakkabısımodelleri de kuşkusuz futbolun efsane ikonik oyuncularının tercihlerinde en ön sıralarda yer alıyor. Marka, geniş yelpazesi ile oyun stiline göre ya da oynadığın zemine göre seni en iyi seviyeye taşıyacak ayakkabıyı bulmanı mümkün kılıyor. Kuru çim zemin, yumuşak zemin, suni çim, çoklu zemin, kapalı saha, küçük saha ve halı sahalar için geliştirilmiş farklı modeller her kullanıcının ihtiyacı ve beğenisine cevap veriyor. Markanın futbol ayakkabıları oyun stiline yön verecek şekilde özel olarak tasarlanırlar. Nike Mercurial futbol ayakkabıları yüksek tempo ve hız tutkunları için geliştirilmiştir. Oyuncunun gerçek hızını ortaya çıkaran bu ayakkabılar ardından yetişmesi güç bir deneyim sunmaktadır.

Nike Phantom Serisi

Phantom serisi daha çok ayak becerilerine güvenen sporcuların gözdesi niteliğinde hem sokak hem de saha stilini başarılı bir şekilde taşıyor. Deri yapıları ile Tiempo’lar çok yönlü tutuşları ile güvenilir temas sunmakta ve sahada maçın seyrini değiştiren oyuncular için ideal bir koleksiyon. Aynı zamanda küçük halı saha oyunları için de stiller geliştiren marka futbol keyfinizi yaşamak istediğiniz her alan için özellikli seçenekler sunuyor. Deri, düşük bilekli, normal bilekli, yüksek bilekli farklı modeller oyuncunun ideal rahatlığına kavuşması için birçok alternatif sunuyor. Renklerin canlılığı ile öne çıkan markanın futbol ayakkabıları neon ve klasiği en çarpıcı şekilde ortaya koyuyor. Mevcut seviyen ve ideallerini süsleyen seviyeye ulaşman adına bu özel spor markası ile kendin için en uygun spor ayakkabısına kavuşabilirsin. Nike Club futbola yeni başlayanlar için Nike Academy yükselen yıldızlar için, Pro futbol tutkunları için ve Nike Elite serisi profesyonel mükemmeliyetçiler için yerini aldı.

Nike Mercurial Futbol Ayakkabısı

Dalkılıç Spor seni en iyi markalarla en iyi fiyatlarla buluşturur ve her buluşma memnuniyetten daha fazlasıdır… Zamana meydan okuyan tasarımlar ile kişiliğini ortaya koyan Nike kramponlar ile sahaların aranılan oyuncusu olmaya hazır ol.Cristiano Ronaldo, Kevin De Bruyne, Sergio Ramos, gibi dünyaca ünlü futbolcuların tercih ettiği Nike futbol ayakkabıları ile sende sahalarda fırtınalar gibi esmek istiyorsan Dalkılıç’ın uygun fiyatlar eşliğinde bir araya getirdiği Nike Tiempo, Nike Mercurial futbol ayakkabısı modelleri ve daha fazlası için hemen Dalkılıç.Spor.com ‘da soluksuz bir keşfe çık!