Nike Terlik

Dünyaca ünlü bir spor markası olan Nike, 1964 yılından bu yana oldukça geniş yelpazede ürünü kullanıcıların beğenisine sunar. Giyim, aksesuar ve ayakkabılarıyla dünyada en çok tercih edilen markalardan biridir. Kullanıcıların sağlığını ön planda tutan ürünler birinci sınıf kalitede malzeme ve üstün teknolojilerle üretilir. Markanın ayakkabıları rahatlığı ve şıklığıyla hem günlük hayatta hem de spor sırasında oldukça sık karşımıza çıkar. Markanın ayakkabıları arasında spor ayakkabıları, metal ve plastik çivili kramponlar, sandalet ve terlikler yer alır. Marka, yenilikçi bir bakış açısıyla ürettiği terlikleriyle konfor ve rahatlık sunar. Rahatlığı ve konforu şıklıkla buluşturan terlikler her yaşa, cinsiyete ve tarza hitap eder. Nike terlik erkek ucuz ve indirimli fiyatlarla Dalkılıç Spor mağazamızda ve online sitemizde kullanıcıların beğenisine sunulur..

Nike Terlik Modelleri Nelerdir?

Nike Sportswear, Hurley ve Jordan gibi farklı markalarda karşımıza çıkan terlikler her yaş aralığına hitap eder. Marka; bebek terlikleri 15-27 numara aralığında üretir. Küçük çocuk 27,5-35; genç çocuk ise 35,5-40 numara aralığında karşımıza çıkar. Markanın yetişkin sandalet modelleri ise; 36-52,5 numara aralığındadır. Markanın terlikleri; siyah, kırmızı, turuncu, mavi, beyaz, kahverengi, yeşil, gri, pembe, çok renkli gibi birbirinden farklı renkte tasarlanır. Ayrıca markanın terlik modellerinde aşağıdaki maddelerde olduğu gibi farklı koleksiyonlar yer alır.

 • Kawa
 • Air Force 1
 • Benassi
 • Solar Slide

Nike Benassi terlik; yumuşak ve rahat bir yapı için astarlı üst kısma sahiptir. Aynı zamanda dikkat çekici logosuyla sportif bir stil yaratır. Köpük orta ve dış taban, çarpma etkilerine karşı hafif koruma sağlar.

Markanın Terlik Modellerinde Malzeme Kalitesi Nasıldır?

Marka birinci sınıf kalitede malzeme kullanarak farklı tasarımlarda ve modelde terlik üretir. Markanın terliklerinde;

 • Fusion
 • Lunarlon
 • Nike Air
 • Nike Free gibi üstün teknolojiler kullanılır.

Kullanıcıların sağlığını ön planda tutan markanın terlikleri ergonomik dizaynı sayesinde yaz aylarında rahatlık ve konfor sunar. Suya dayanıklı ve nefes alabilen özellikleriyle gün boyu sağlıklı kullanım sunar. Uzun süre kullanılabilen kaliteli terlikler aynı zamanda şık ve spor bir görünüm katar. Markanın terlik modelleri bant, parmak arası ve slip on gibi farklı tasarımlarda karşımıza çıkar. Nike terlik Solar Slide spor terlik plaj ve havuz kullanımı için idealdir. Islak zeminde güvenli kullanım sunan terlikler Thermoplastik üst bantı sayesinde ayağı yumuşak bir biçimde kavrar. Köpük orta taban suyun terlik içinde kalmasını önler. Kaymayan sert ve desenli taban zemine tutunmayı artırır.

Markanın Terlik Modellerinin Özellikleri

Markanın terlik modelleri günlük hayatta ve basketbol, yüzme gibi spor dallarında kullanıma uygundur. Islak ve kuru zeminlerde konfor ve rahatlık sunar. Nike Kawa shower erkek terlik modelleri;

 • Ayağın doğal hareket etmesini sağlar.
 • Dayanıklı ve hafif taban uzun süreli kullanım sunar.
 • Yumuşak ve hafif malzemeden üretilir.
 • Yumuşak köpükten üretilen hafif taban yastıklama sağlar
 • Flex oluklar esneklik sunar.

Marka, yetişkinler için olduğu kadar bebek ve çocuklar için de farklı özellikte ve modelde terlik üretir. Büyüme çağındaki çocukların gelişmekte olan kemik ve kas yapıları için koruyucu ve destekleyici özelliklere sahip terlik üretir. Nike Sunray Protect terlik modelleri ise esnek, suya dayanıklı ve hafif üst kısmı sayesinde çocukların hareket özgürlüğünü kısıtlamaz. Markanın terlik modelleri Dalkılıç Spor mağazalarında ve online sitemizde sizleri bekliyor. Siz de avantajlı fırsatlarla alışverişe başlayabilir, kaliteli terliklere ulaşabilirsiniz.