1 2 3 ... 8 >

Kadın Sırt Çantası

Kadın Sırt Çantası Modellerinde Dünyaca Ünlü Spor Markalar Dalkılıç Spor’da

Günlük hayatın ağırlığını taşımanın yanı sıra, kadınların kombinlerinin tamamlayıcısı olarak çanta modelleri vazgeçilmez aksesuarlardandır. El, kol, omuz, bel ve kadın sırt çantası olarak farklı kullanım tarzları bulunan çantalar spora giderken de okula giderken de her daim yanımızda oluyor. Uzun yıllardır sadece öğrencilerin tercih ettiği sırt çantası modelleri, günümüzde her yaştaki kadın tarafından severek kullanılıyor.

Spor çanta modelleri ile tarzına sportif bir hava katmak isteyen her kadının günlük hayatta vazgeçemediği aksesuarlar olmuş durumda. Aynı zamanda geniş iç tasarımları ve fermuarlı bölmeleri ile kullanım açısından büyük bir pratiklik sağlarken, sırtta taşınması sayesinde ergonomik bir konfor sunuyor. Kadınların çantalarında bulunan pek çok eşyanın taşınabilirliğini arttırırken, vücut dengesini korumuş olmak da diğer bir avantajıdır. Çeşit çeşit, renk renk alternatifleri ve markaları ile kendi stilinize ya da ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir sırt çantasıyla hayatınızı kolaylaştırmak artık çok daha kolay.

Kadın Sırt Çantası Kullanmanın Faydaları

Sırt çantaları oldukça farklı model ve tarza göre tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Her kadının kendisine uygun olanı kolaylıkla seçebileceği bu çok sayıdaki ürünlerde, spor algısını değiştiren yeni tasarımlar ön plana çıkıyor. Günlük hayatta kullanılan omuz çantalarının yerini almaya başlayan bayan sırt çantası modelleri ile en sade kombinleri bile bambaşka bir görünüme taşıyabiliyor.

Sporu hayatının vazgeçilmezi yapmış olan kadınlar için sadece spor yapmak değiş, spor eşyalarını kullanmak bile bir zevk halini alıyor. Esnek ve rahat kıyafetlerden vazgeçmek ne kadar zor ise, rahat kullanımı ile sırt çantasından vazgeçmek de o kadar zor oluyor. Geniş iç yapısı ile daha fazla eşyayı taşımaya yarayan bu modeller, hem gnlük hayatta hem de seyahatte de kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Bol cepli olan tasarımlarının yanında deri ve dayanıklı polyester kumaşlardan üretilmiş olması sayesinde uzun yıllar formunu kaybetmeden kullanılabilmektedir. Öğrencilerin okulda taşımak zorunda kaldığı çok sayıdaki kitap ve defter gibi malzemeleri taşırken çantanın kendi formunu bozmadan taşıyabilmesi oldukça önemlidir. Sırt tarafındaki yastıklanmış kumaş desteği sayesinde ağırlığı hissetmeden rahat bir denge sağlayabilirsiniz.

Ayarlanabilir omuz askıları sayesinde omuzlarınıza binen yük dengelenerek taşırken rahatsızlık hissi yaşatmaz. Kadın sırt çantası modellerinin üst tarafında bulunan taşıma sapı sayesinde kolaylıkla asılabilmektedir. Geniş iç yapısı, yanlarda file kumaştan yapılmış cepleri ve ön kısımda bulunan fermuarlı bir cebe sahip olan çanta modelleri son derece pratik bir kullanım sağlar. Bazı modellerde yer alan yastıklamalı dizüstü bilgisayar bölmesi sayesinde korkmadan bilgisayarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz.

Kadın Sırt Çantası Markaları ve Modelleri

Günlük hayatın tüm ağırlığını taşıyan kadın sırt çantası modelleri için Dalkılıç Spor’da bulabileceğiniz ünlü spor giyim markaları şunlardır;

  • Nike
  • Adidas
  • Reebok
  • Puma
  • Roxy
  • Quicksilver
  • Hummel
  • Under Armour

Farklı tasarımlara sahip olan kadın sırt çantası modelleri fiyatları marka ve üretildikleri malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Trend olarak ön plana çıkan tasarımları ile Adidas, Nike ve Puma’nın klasik sırt çantası modelleri herkesin tarzına uygun olarak üretilmiştir. Nike Elemental, Legend, All Access, Heritage koleksiyonları sezonun en fazla tercih edilenleridir. Adidas’ın Clas, Lin Core, Power BP gibi modelleri ise klasik çizgisini koruyarak hem kadın hem erkekler için sade bir tercih oluyor. Daha renkli ve canlı modeller için Quicksilver ve Roxy’nin birbirinden eğlenceli genç ve dinamik tasarımları kadınların beğenisine sunuluyor. Sizde aradığınız tüm kadın sırt çantası modellerini dalkilicspor.com'da incelemeyi unutmayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR