2 ÜRÜN

Erkek Çocuk Voleybol Ayakkabısı Seçimi

Spor her yaş grubuna hitap eden bir yaşam biçimidir. Herkesin yeteneği, potansiyeli doğrultusunda yönlendiği spor dalı başkadır. Çocukların küçük yaşta sıklıkla tercih ettiği aktiviteler arasında voleybol gelir. Voleybol çocukların küçük yaştan itibaren tercih ettiği bir spor türüdür. Hobi ya da profesyonel olarak oynanan bir spor dalı olan voleybol elbette doğru bir ekipman ile mümkündür.

Erkek çocuklarının voleybol aktivitelerinde ayakkabı oldukça önemlidir. Voleybol oynarken en doğru araç dengeyi doğru bir şekilde sağlamamızı, hamleleri doğru yapmamıza yarayan erkek çocuk voleybol ayakkabısı olarak karşımıza çıkar. Voleybol tempolu bir oyundur. Doğru ayakkabı seçimi başarıyı getireceği gibi yanlış bir hareketi, sakatlanma gibi talihsiz olayları en aza indirger.

Erkek Çocuk Voleybol Ayakkabısı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Dalkılıçspor’da birbirinden kaliteli ürünler, dünyaca ünlü marka kategorilerinde yerini alır. Güveni, konforu, sağlamlığı garantileyen bir voleybol ayakkabısının yolu Dalkılıçspor’dan geçer. Ebeveynler gönül rahatlığı ile çocukları için doğru voleybol ayakkabısını seçebilir. Öncelikle bakılması gereken husus ayak yapısıdır.

Küçük yaştan itibaren ayak yapısına uygun ayakkabı seçimi var olan sorunu tedavi edici olabileceği gibi yanlış ayakkabı seçimi de normal ayak yapısını bozabilir... Ayak yapısı içe bükülen, dışa bükülen olarak ikiye ayrılır. Böyle durumlarda ortopedik ve ayağın yapısına uygun ayakkabılar tercih edilmelidir. İyi bir voleybol ayakkabısı;

 • Esnek ve hafif olmalı
 • Nefes aldıran yüzey
 • Yumuşak iç taban
 • Kauçuk taban ve bileği saran
 • Yastıklama özelliği
 • Zemin tutuşu yüksek olmalıdır...

Asics voleybol ayakkabısı gibi tüm özellikleri barındıran, son teknoloji ile üretilmiş taban yapısına sahip voleybol ayakkabıları çocuğunuzun ayak yapısına uygun olur. Dalkılıçspor’daki Nike markasının tüm orijinal ürünlerine hemen ulaşabilirsiniz.

Erkek Çocuk Voleybol Ayakkabı Çeşitleri Nelerdir?

Çocuklar için konfor kadar elbette tasarım da önemlidir. Özellikle kendilerine idol ya da kahraman edinen çocuklar için baskılı, yazılı ya da tuttuğu takımın renginden bir ayakkabıyı kendi spor aktivitesinde giymek oldukça mutluluk vericidir.

Çocuklar için üretilmiş özel tasarımlara Dalkılıçspor’dan ulaşabilirsiniz. Erkekler için tasarlanan voleybol ayakkabılarında en çok tercih edilen renkler arasında; beyaz, siyah, lacivert, füme, gri, haki, kahverengi, bordo, gri, kahverengi, bej, haki, gibi renkler dikkat çeker. En çok tercih edilen markalar arasında ise;

 • Adidas
 • Converse
 • Nike
 • Puma
 • Columbia
 • Under Armour
 • Hummel
 • Reebok yer alır...

Nike air max tabanları son teknoloji tabanları olarak dikkat çeker. Nike erkek voleybol ayakkabısı seçeneklerine hemen Dalkılıçspor mağazalarından ya da online alışverişten ulaşabilirsiniz.

Erkek Çocuk Voleybol Ayakkabısı 2019 Modelleri Dalkılıçspor’da

Dalkılıçspor kendini kanıtlamış birçok markanın satışını gerçekleştirerek yaşam tarzı ‘spor’ olan kişilerin tüm ihtiyaçlarını ayağına getirir. Çocukların spor dünyasında aktif hale gelmesinde büyük rol oynayan Dalkılıçspor, çocuklar için sağlam bir ekipman koleksiyonuna sahiptir. Voleybol ayakkabıları için son kalitedeki ürünlerin satışını gerçekleştiren Dalkılıçspor moda dünyasındaki son gelişmeleri takip eder.

Voleybol ürünlerinde en dikakt çekici özellikler arasında; ön ce arka tabandaki yastıklama özelliği, 360 derece hareketlerde yüksek zemin tutuşu sağlaması, EVA taban gibi en konforlu tabanı sunması gibi fark yaratan ürünleri bünyesinde barındırır. Siz de Lotto voleybol ayakkabısı fiyatları ve modelleri için hemen Dalkılıçspor mağazalarını ya da online alışveriş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

X