₺123,00 KDV Dahil
₺154,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
ozelalan3iconnew.png
₺487,00 KDV Dahil
₺649,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
ozelalan3iconnew.png
₺449,00 KDV Dahil
₺560,00 KDV Dahil
₺699,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺560,00 KDV Dahil
₺699,90 KDV Dahil
₺487,00 KDV Dahil
₺649,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
ozelalan3iconnew.png
₺499,00 KDV Dahil
1 2 3 4 >

Erkek Çocuk Koşu Ayakkabısı

Erkek Çocuk Koşu Ayakkabısı Seçimi

Spor sağlıklı bir yaşamın kilit noktasıdır. Sporu yaşam tarzı haline getirmek ise çocukluktan itibaren oturtulması gereken bir alışkanlıktır... Çocukların spor dallarına kanalize edilmesi fiziksel ve ruhsal dinginlik açısından önemlidir. Özellikle erkek çocuklarının yüksek olan enerjilerini atmalarının yolu yürüyüş, koşu, doğa aktiviteleri ve çeşitli spor dallarıyla ilgilenmekten geçer. Erkek çocuk koşu ayakkabısı da bunlardan biridir.

Ebeveynlerin çocuklarına doğru bir koşu ayakkabısı alabilmesi için en doğru adres Dalkılıçspor’dur. Dalkııçspor’da binlerce ünlü markanın orijinal ürünleri satışa sunulur. Kaliteli ürün özelliklerine sahip olan ürünler konforu ve sağlamlığı garantileyen türdedir. Dalkılıçspor’da yer alan çocuk koşu ayakkabıları arasında;

 • Nike
 • Asics
 • Adidas
 • Skechers
 • New Balance
 • Reebook
 • Puma
 • Hummel bulunur...

Erkek Çocuk Koşu Ayakkabısı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çocukların ayak sağlığı küçük yaşlardan itibaren önemsenmesi gereken bir durumdur. Ayağın anatomisine uygun bir koşu ayakkabısı seçmek şarttır. Ayak yapısı içe bükülme, dışa bükülme gibi yapısal farklılıkta olabileceği gibi normal bir yapıda da olabilir. İç ya da dış bükülme gözlenen ayaklarda ayakkabı seçimi esnek ve yumuşak tabanlı olmalıdır. Kolay yıpranmaması açısından koşu esnasında giyilecek ayakkabının sert olmaması, bunun yanında ağır olmaması gerekir. Hareket kabiliyetini etkilemeyecek bir koşu ayakkabısı aynı zamanda bileği sarmalıdır. Diğer sayılabilecek kriterler arasında;

 • Esnek ve hafif yapı
 • Nefes alan yüzey
 • Ayak yapısına uygun anatomik yapı
 • Ergonomik taban
 • Zemin tutuşu yüksek
 • Yastıklama özelliği
 • Basıncı absorbe etmesi
 • Baskı emiciliği özelliği sayılabilir.

Kaliteyi ve konforu garantileyen Dalkılıçspor’da erkek çocuk spor ayakkabı Nike gibi çeşitler için hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Erkek Çocuk Koşu Ayakkabısı Modelleri Nelerdir?

Dalkılıçspor spor dünyasının aynasıdır. Moda dünyasını yakından takip eden site son teknoloji ve tasarımdaki ürünleri sizlerle buluşturur. Alıcıların amacına uygun ayakkabıyı seçmesi önemlidir. Seçtiğiniz marka ve ürünü daha önce kullanmadıysanız mutlaka ürün özelliklerini okumalısınız. Kullanım amacınızı iyi analiz etmeli ve ürün özelliklerinin size uygun olup olmadığına karar vermelisiniz.

Nike, Puma, Skechers, New Balance, Reebook, Adidas ve dahası bulunan ürünler arasında seçim yaparken giyim tarzı oldukça önemlidir. Renk seçimini en çok ağırlıkta kullandığınız kıyafet rengi ve tarzına göre vermelisiniz. Ürün özellikleri mutlaka okunmalı, sporun amacına uygun tasarıma karar verilmelidir. Giyilecek mevsim de bir diğer önemli konudur.

Eğer kış aylarında giyilecek bir koşu ayakkabısı isteniyorsa koyu ve deri tercih edilebilir. Yaz aylarında ise nefes alan, soft renkler tercih edilmelidir. Kış aylarında giyilecek bir koşu ayakkabısının yüksek ve konforlu bir tabana sahip olması ayağın üşümesini engelleyecektir... Erkek çocuk spor ayakkabı modelleri için mağaza ve sitemizi detaylı incelemenizi öneririz.

Erkek Çocuk Koşu Ayakkabısı Dalkılıçspor’da Sizlerle!

Dalkılıçspor çocukların spor yapan, sağlıklı bireylere dönüşmesi için sizleri spor dünyasına davet ediyor... Konfor, rahatlık, özgüven gibi duygularla yere sağlam basan çocukların ayakkabıları Dalkılıçspor’da yer alıyor... Erkeklerin en çok tercih ettiği renklerden olan gri, yeşil, siyah, lacivert, beyaz gibi renk tonlarıyla farklı tasarımlara imza atan Dalkılıçspor online alışveriş ve mağazalarını ziyaret etmeniz mümkün. Siz de Nike çoçuk spor ayakkabıları indirim ve fırsatlardan yararlanmak için takipte kalın.