Crocs Terlik Erkek

Crocs 2002 yılında ilk görücüye çıkardığı ‘’beach’’modelinden beri gündelik ayakkabı modellerinde tüm dünyada devrim yaratacak bir tarzın öncüsü oldu. İnovasyonları ile konforu ön planda tutan marka rahatlığın tanımını yeniden yazarak ve henüz ikinci on yılında tüm dünyada satış rekorları kırarak yediden yetmişe herkesin dikkatini üzerine toplamayı başarıyor. Çocuk ve kadın kullanıcılarının yanı sıra markaya ait terlikler modern, rahatına düşkün ve deneylere açık erkeklerin de stilini mükemmel bir şekilde ortaya koyuyor. Ultra hafif tasarımları ve çok yönlülükleri ile havalı, retro, sportif, sade ya da sınırlarını zorlamayı seven erkekler için daha hareketli Crocs terlik erkek modelleri Dalkılıç Spor’da avantajlı fiyatlarla yerini aldı. Siz de bu popüler ayakkabılarla akışa kendinizi bırakmak için sitemizde yer alan en iyi Crocs erkek terlik modellerine vakit kaybetmeden göz atın!

Eğlenceli Ve Rahat Croscs Erkekleri

Crocs erkekleri giyim konusunda rahat, pratik, enerji dolu ve renkli olanlardandır. Crocs terlik modelleri ile yakaladığı sinerji ile etkili stillerini ortaya koyan erkekler, konforları ile de tüm günün yorgunluğuna meydan okuyorlar. Ayakkabılar plastik ve kauçuktan farklı, patenti markaya ait "Croslite" isminde özel bir malzemeden üretiliyor. Croslite teknolojisi ayağı tamamen sararak esnekliği, yumuşaklığı ve suya batmayan hafifliği ile yastık üzerinde yürüyormuş hissi veriyor. Plajda, havuzda, teknede kullanıma uygun sağlıklı ayakkabıların hafif ve nefes alan tasarımları, kaymaz tabanları ve zemin tutuşları onları aynı zamanda günlük kullanıma uygun hale getirir. Ayakkabıların üst ve yan tarafında olan hava delikleri iyi bir hava akışı sunarak ayakları kuru tutar ve ayak kokusunu önler. Bu delikler aynı zamanda yabancı cisimlerin ve suyun ayakkabılardan kolaylıkla çıkarılmasına yardımcı olmaktadır.

Kara performanslarının yanı sıra suya dayanıklı deniz - havuz kenarı ve duşta sıkça kullanılan ayakkabılar yağmurlu havalarda bile mükemmel tutuş sağlar. Temizlenmesi kolaydır ve ıslanma sonrasında çabuk kuruyarak eski görünümlerine kavuşurlar. Arkasında bulunan sabitleme kayışı hem iyi bir destek sağlar hemde ayakkabıyı hem terlik hem sandalet gibi kullanmanızı sağlayan işlevsel bir görünüm sunar. 19’dan 51 numaraya kadar bulabileceğiniz geniş bir ayak numarası skalası bulunur. Rahatlığı ile alışkanlık yapan bu sıra dışı Crocs erkek terlik çeşitlerine uygun fiyatlarla erişmek için sitemizi inceleyerek kendi tarzınızı yansıtan en uygun modeli keşfedin.