ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Adidas Nemeziz

Adidas Nemeziz Spor Ayakkabılar

Gündelik hayatında yoğun bir rutine sahip olanlar bilirler ki, rahat ve konforlu bir spor ayakkabıya sahip olmak çok önemlidir. Her gün toplu taşıma araçlarında saatlerce ayakta seyahat ederiz, bir yerden bir yere yetişmeye çalışır, yürürüz ve hatta kimi zaman koşarız. Tüm gün boyunca hareket halindeyken, rahat bir kanepeye uzanma hayali kurarız. Eğer rahatsız bir ayakkabıya sahipseniz, daha çabuk yorulabilirsiniz ve ruh haliniz bu durumdan kötü bir şekilde etkilenebilir. Ancak biliyoruz ki doğru marka ve model spor ayakkabı tercih etmek o kadar da kolay değil.

Aynı anda birçok farklı etmene dikkat etmek gerekebilir. Örneğin, satın almayı düşündüğünüz ayakkabının ortopedik olmasına, dermatolojik olarak test edilmesine ve hem iç hem de dış tabanları ile ayağınızı desteklemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Buna ek olarak istediğiniz renk ve desen de ürün bulmak da zordur. İşte biz de bu yazımızda size aradığınız hemen her özelliği ve konforu sunabilecek olan Adidas Nemeziz koleksiyonundan bahsedeceğiz. Aktif olarak spor yapanlar için üretilen bu seri, futbolla ilgilenenler için özel olarak tasarlandı ve geliştirildi.

Adidas Nemeziz Koleksiyonu Hakkında

Bu seri gönlünü futbola kaptıranlar için Adidas tarafından hazırlanmıştır. Krampon modelinde üretilen ayakkabı, yumuşak file sayası sayesinde top ile etkili bir temas kurmanızı sağlar. Ayrıca top hakimiyeti kurmanıza da yardımcı olur. Yarım bilekli ayakkabı, sağa ve sola dönüşlerde ayağı destekler ve yaralanmalara ya da sakatlanmalara karşı korunma sağlar. Bağcıklı bir tasarıma sahip olan Nemeziz 1600 yarım bilekli yapıya sahiptir. Yarım bileklik etkili top teması ve top hakimiyeti sağlar. Ürün yapay çime de uygundur.

Kauçuk dış taban kullanılmıştır. Bu durum kayma ve düşme riskini azaltır. Orta tabanında özel bir teknoloji kullanılmıştır. Ürün çok çeşitli renk ve desenler de üretilmiştir. Ünlü ve yetenekli futbolcunun ismini taşıyan Adidas Messi Krampon 1000, koleksiyonun en beğenilen parçalarındandır. Nemeziz koleksiyondan en beğendiğiniz ürüne bir an önce kavuşmak için Dalkılıç Spor mağazalarına gelebilir veya online alışveriş yöntemi ile kendinize en uygun spor ayakkabıyı seçebilirsiniz.

Adidas Markası Hakkında

Spor ayakkabılar, basit ürünler gibi görünseler de aslında oldukça komplike tekstil ürünleridir. Usta bir tasarımcının elinden çıkmalı ve günün teknolojisi ile birleştirilmelidir. Bunu da dünya çapında çok az firma yapabilmektedir. Adidas yarım asrı aşan tecrübesi ile global olarak bilinen bir markadır. Bugün spor ayakkabıdan sırt çantasına kadar çok geniş bir yelpazede üretim yapan marka, 1920 yılında Almanya’nın Bavyera eyaletinde küçük bir kunduracı dükkanında kurulmuştur.

Adolf ve Rudolph kardeşler tarafından kurulan marka, öncelikle jimnastik ayakkabısı, koşu ve tenis ayakkabısı üretmiştir. Daha sonra çivili kramponlar üreterek, futbol oynayanlar veya ilgilenenler için adeta bir devrim yapmıştır. İki kardeş arasında çıkan anlaşmazlıklar şirketi birlikte yönetemeyecek hale gelince, marka ikiye bölünmüştür.

Yeniden yapılanma sürecinde Adolf Dassler isminin ve soy isminin ilk üç harflerini bir araya getirerek bugünkü adını almıştır. Marka, her yıl çeşitli koleksiyonları spor severlerin beğenisine sunmaktadır. Futbol oynayanlar veya futbolla ilgilenenler için Nemeziz serisini ortaya çıkarmıştırlar. Adidas Nemeziz 6600 ve Messi’nin Kramponu 1000 en çok beğenilen ve tercih edilen modellerdendir.