₺1.720,00 KDV Dahil
₺1.720,00 KDV Dahil
₺1.720,00 KDV Dahil
₺1.720,00 KDV Dahil
₺2.290,00 KDV Dahil
₺2.290,00 KDV Dahil
₺2.990,00 KDV Dahil
1 2 >

Under Armour Erkek Ayakkabı

Markanın Erkek Ayakkabı Modelleri İle Süper Güçlerini Kullan

Under Armour erkek ayakkabıları birinci sınıf malzemelerden üretilir ve sporcuların performanslarını arttırmaya yönelik yenilikçi teknolojiye sahiptir. Markanın ayakkabıları sağladıkları konfor, dayanıklılık ve şıklığı ile aktif yaşam tarzına sahip erkeklerin vazgeçilmez favori markalarının başında yer alıyor. Aradığınız tüm hareket özgürlüğünü ayaklarınıza getiren markanın spor ayakkabılar engelleri ortadan kaldırarak sizinle birlikte çalışır. Daha fazla hâkimiyet, öz güven ve dinamizm için markanın destekleyici ayakkabıları ihtiyacınız olan rahatlığa sahip olmanızı sağlar.

Her İhtiyaca Özel Bir Under Armour

Marka ihtiyacınıza özel erkek ayakkabıları bulabileceğiniz geniş bir koleksiyona sahiptir. Hangi aktiviteyi yapacak olursanız olun doğru özelliklere sahip doğru bir ayakkabı seçimi hem ayak sağlığınızı korur hem de ilgilendiğiniz alanda sizi bir adım öne taşır. UA erkek koleksiyonunda yer alan ayakkabı çeşitleri aşağıdaki gibidir;

  • Koşu Ayakkabıları
  • Antrenman Ayakkabıları
  • Basketbol Ayakkabıları
  • Doğa Yürüyüşü & Outdoor
  • Günlük Ayakkabılar
  • Golf Ayakkabıları
  • Terlik ve Sandaletler

Donanımlı Teknolojileri İle Üstün Performanslı Ayakkabılar

Marka kullandığı akıllı kumaş ve ayakkabı teknolojileri ile diğerlerinden ayrılarak pazarda lider bir konuma sahiptir. Coolswitch, Heatgear® teknolojileri ile süper nefes alan kumaşlar maksimum serinlik sağlar ve cildinizdeki ısıyı uzaklaştırarak daha fazla kuru hafif ve güvende kalmanızı sağlar. Ayaklara daha fazla hafiflik ve sıcaklık sunan Coldgear ® ve UA Fleece teknolojileri ile termometreler düşse bile performansınızdan ödün vermemenizi sağlar. Yağmura karşı en dayanıklı kumaşlardan Under Armour Gore-tex su geçirmez ayakkabılar ve UA Storm su ve rüzgar korumalı ayakkabılar her zamankinden daha kuru hissetmenizi sağlıyor. Devrim niteliğinde olan UA Speedform ® teknolojisi İle yapılan ayakkabılar dikişsiz topuk ve benzersiz kalıbı ile etkileyici bir rahatlık sunuyor. UA Mikro G ® teknolojisi kullanılan ayakkabılar alışılagelmiş köpüklerden daha hafif ve ince bir tampon sunuyor ve aynı zamanda yere yakın ultra tepkili bir performans ile denge ve konforu bir araya getiriyor.

En sevilen Under Armour erkek basketbol ayakkabıları, yürüyüş ve koşu ayakkabıları, gündelik ayakkabı stilleri ve daha fazlası Dalkılıç Spor’da. Sunduğumuz rekabetçi indirim ve fırsatlar ile bütçenizi zorlamadan markanın kalitesine ulaşabilir ve bu en sıkı performans çiftleri ile bulunduğunuz her yerde fark yaratabilirsiniz.