1

Nike Pro

Profosyonellerin Tercihi Nike Pro

Sürekli gelişen ve değişen ileri seviye teknolojileri ile spor dünyasına ve modasına yön veren dünya devi Nike markası kullanıcıların ihtiyaçlarına göre sürekli kendini güncelliyor ve ilk akla gelen spor giyim markası olarak yerini korumaya devam ediyor. Pro serisi markaya olan sadakati arttıran yeni bir güven seviyesi olarak karşımıza çıkıyor. Profesyonel sporcular için geliştiren Nike Pro antrenman giysileri sporcuları tüm antrenmanlara hazır hale getiriyor.Sporcuların performans ihtiyaçları için dizayn edilen üstün donanımlı özellikleri ile teknoloji harikası olan ve sporcuların üstlerini tam saran giysilerden oluşan bu yeni seri sporcuları hem fiziksel hem psikolojik olarak maça hazırlayan bir motivasyon kaynağı niteliğinde.

Pro serisi ürünler Dry-Fit teknolojisi ile vücuttan teri atarak sporcunun kuru ve serin kalmasını sağlar. Sporcu Nike Pro ürünleri ile ter ve rahatsızlık hissini ortadan kaldırarak sadece hedefine odaklanır. Markanın Pro serisi esnek, hafif, rahat yapıları ile üst düzey bir konfor sunar. Nike Pro hem kadın hem erkek kullanıcıları için mükemmel çözümler yaratırken şıklıkları ile de fark yaratarak tüm gözleri üzerine çevirmeyi başarıyor. Nike koleksiyonu tasarlarken bu ürünleri her gün kullanacak sporcuların geçmiş deneyim ve düşüncelerini dikkate alarak koleksiyonu meydana getirmiş. Tüm zorlu aktivite ve hareketlere mükemmel uyumluluk içinde olan Pro serisi kullanıcıların dikkatinin dağılmadan benzersiz ve sıra dışı olmalarını sağlar. Aynı zamanda serinin çoğunluğu sürdürülebilir malzemeden oluşmasından dolayı da artı kazanıyor.

Markanın Pro koleksiyonunda yer alan Nike Pro tişörtler ve üstler, kapüşonlu üstler ve sweatshirtler, taytlar ve eşofman altları, şortlar, basınçlı tasarım ve içlikler dar kesimleri ile vücudu sararak seviyesi ne olursa olsun her antrenmanda kuru kalmanı ve özgürce hareket etmeni destekler. Pro ürünleri kadının ve erkeğin spordaki dayanıklı gücünün vücut bulmuş halidir. Nike Pro’nun birbirinden güzel kaliteli ürünleri Dalkılıç Spor’da yerini aldı. Renklerine ve dokularına bayılacağınız bu ürünler Dalkılıç Spor’un uygun fiyat politikası ile sizlerle buluşuyor. Koşu, futbol, yoga, voleybol, dans, bisiklet gibi aklınıza gelebilecek bir çok spor dalına hitap eden geniş Pro Serisine ait ürünleri Dalkılıç Spor'un sürekli sunduğu indirimler ve ayrıcalıklı fırsatları ile erişebilirsiniz. Ürünlere Nike pro kategorimizden göz atabilir, hesaplı ve güvenli alışverişin tadını Dalkılıç Spor adresinde çıkarabilirsini. Keyifli alışverişler dileriz.