1 2 3 >

Eastpak

Çanta, bavul, aksesuar alanında A’dan Z’ye bir ivme yakalayan ve hazır giyim şirketlerinden biri olan VF Corporation’ın sahibi olduğu Eastpak 1950’li yıllardan bu yana çantaya farklı bir boyut kazandırmıştır. Ürün kalitesini yıllar içinde artırarak devam ettiren marka, kaliteli ve özel tasarımlarıyla her yaştan alıcıya hitap etmektedir. Farklı çantalara hayranlık duyan ve çantam olmadan asla’ diyenler için günlük kullanım, iş hayatı, okul, seyahat, spor gibi pek çok alanda tasarlanan çantalar tam size göre! Marka çantalarını üretirken işlevselliği ve kullanım rahatlığını ön planda tutar. Çok bölmeli, sağlam, ağırlığın eşit dağılımını mümkün kılan markanın modelleri her yaş ve tarza hitap edecek cinstendir.

Eastpak Çanta Özellikleri Nelerdir?

Çantaların kullanım alanları oldukça geniştir. Erkek-kadın-çocuk artık herkes hayatının her alanında bir çantaya ihtiyaç duyar. Ofis, toplantı gibi yoğun iş temposunda en vazgeçilmez parçamız çantalarımız olur. Bilgisayar ve özel eşyalarımızı aynı çantada birleştirmek ise hem taşıma kolaylığı hem de düzenlilik açısından kullanım kolaylığı sunar. Okulda, günlük koşturmada da markanın farklı tasarım markaları tam size göre olacaktır. Herkese uygun bir seçenek sunan çanta modellerine bakıldığında;

  • Postacı çantası
  • Bel çantası
  • El çantası
  • Sırt çantası
  • Omuz çantası
  • Kalem ve aksesuar çantası sayılabilir.

Su geçirmez garantisi veren farklı bölmeleri ve takma seçenekleri ile her ihtiyaca karşılık veren çantalar kullanım kolaylığı sunar. Hayatın her anında ihtiyacınız olan çantalar sağlamlığı ve dayanıklılığı ile de dikkat çeker. Omuz desteği ile ağırlığı hissettirmeyen ve eşit dağıtan modellerde her genişlik ve boya göre seçme şansı bulunmaktadır. Her renk ve tasarımda yer alan çantalar farklı renk kombinleri ile keyifli bir kullanım sunarken kıyafetlerinizle uyum yakalar. Eastpak bel çanta modelleri gün içerisinde sağladığı kolaylık ve pratiklik sayesinde son zamanlarda en sık tercih edilen çantalardandır.

Eastpak Bavul Özellikleri Nelerdir?

Marka seyahatleriniz için de sizlere güzel fikirler sunar. Eşyalarınızı düzenli ve rahat bir şekilde taşımanızı sağlayan bavullar ile hayatınızın her alanında size kolaylıklar sunar. Bavul özelliklerine bakıldığında; tüm eşyalarınızı aynı bavulda taşımanızı mümkün kılan kapasitesi mevcuttur. Kabin boy, orta ve büyük boy olarak ayrılan bavulların tekerlekli olsa da aynı zamanda sırt çantası olarak kullanılabilme özelliği vardır. Sporcuların da rahatlıkla kullanabileceği bavul tarzı sırt çantaları zorlu doğa sporlarında en iyi dostunuz olacaktır.

Farklı varyasyonları ile iyi bir depolama aracı olan markanın seyahat serisi ürünleri kullanıcılardan tam not alır. 121 Litre hacimli ve 30 yıla kadar garanti sunabilen markanın çantaları en büyükten en küçük ve kullanışlı modellere kadar pek çok çeşitliliktedir. Eastpak valiz seçenekleri de geniş çeşit ve renk yelpazesiyle kullanıcısının beğenisini kazanmayı başarır.

Eastpak Ürünleri Dalkılıçspor’da Sizleri Bekliyor!

İş hayatı, seyahat derken hayatımızın büyük bir bölümünü kapsayan okul hayatı için çantalar vazgeçilmez olur. Okul araç ve gereçlerini, defter, kitapları rahatlıkla taşımaya fırsat veren farklı organizerleri ile düzenli bir görünüm kazandıran çantalar öğrencilerin vazgeçilmezidir. İç dizayn kadar iç tasarım konusunda da keyifli ve rengarenk tasarımlara imza atan markanın ürün çeşitliliği oldukça fazladır.

Padded Pak, Orbit Sleek, Spring Mellow gibi tasarım çantaların özel baskılı olanları da keyifli bir kullanım sunar. Kalem ve aksesuar çantalarıyla alacağınız sırt çantasını uyumlu hale getirmek isteyenler için Benchmark, Tour Van, Oval Single gibi iyi bir organizer olan kalem kutuları ile tarzınıza tarz katabilirsiniz. Dalkılıçspor tüm orijinal ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Siz de hemen uygun fiyatlı Eastpak cüzdan ve çantalarına ulaşmak için online alışveriş ya da satış noktalarımızı ziyaret edebilirsiniz.