1 2 3 >

Crocs

Güneşli yaz günlerinin ya da kapalı alanların vazgeçilmezi olan terlikler konforu garantiler. Dünyaca ünlü bir marka haline gelmiş olan Crocs ayak sağlığını birinci sıraya alarak son teknoloji ile üretim yapar. Çocuk, kadın, erkek ve her yaş grubuna hitap eden markanın ürünleri en iddialı ayakkabı ve terlikleri ile ideal olur. Kanada menşeili olan marka oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Amerikan Tıp Derneği ve ABD Ergonomi Konseyi tarafından onaya sahip olan terlikler tıp dünyasında da sıkça kullanılan modeller arasındadır. Sağlıkçıların önerdiği ürünler yorgunluğun minimum düzeyde hissedilmesini sağlar. Ergonomikliği, ayak sağlığına uyumlu esnek yapısı ile sıkça tercih edilen ürünler fonksiyonu ve işlevselliği ile dikkat çeker.

Crocs Terlikler Ergonomik Yapısı ile Dikkat Çeker

Markanın ürünleri; orijinalliği, ergonomik yapısı, kaymaz taban oluşu ve esnek yapısı ile kısa sürede tüm dünyaya yayılan bir ikon haline gelmiştir. Pek çok farklı tasarımda görücüye çıkan ürünler sadece terlik değil sandalet ve ayakkabı alanında da kendini kanıtlamıştır. Rahat ve salaş bir görüntüye sahip olan ürünler estetik kaygı taşımadan konforu sunar. Ten ile direk temas eden ürünler cilt dostu olmasıyla dikkat çeker.

Ayak ve taban yapısındaki sorunların giderilmesini sağlayan ürünler; kemer desteği ve masaj topukları ile sağlıklı bir kullanım sunar. Sağlıkçıların da sık sık tercih ettiği ürünler konforlu bir kullanım sunar. Güneşli yaz günlerinin, plajların, havuzların vazgeçilmezi olan terliklerin özellikleri de tercih edilmesinde önemli bir kriter olur. Terliklerin genel özelliklerine bakıldığında malzeme kalitesiyle ön plana çıktığı görülür. Crocs terlik özellikleri denildiğinde;

  • Yastıklama özelliği ile hafiflik ve esneklik kazandırır.
  • Basınç absorbesi ile güçlü itme kuvveti uygulanır.
  • Kokuyu önleyici özelliğe sahiptir.
  • Yorucu ve yoğun günlerde ayağın daha az enerji harcamasını sağlar.
  • Terlikler plajda hızlı kurumasıyla konfor sağlar.
  • Nefes alan yüzeyiyle terleme yapmaz ve kuru bir kullanım sağlar.
  • Bantlı sandalet formuna geçebilme formuyla bileği kavrar ve sandalet görünümü sağlar.
  • Ayak ve parmak yapısına uygun olarak tasarlanmıştır.
  • Konfor derecesi yüksektir.

Crocs Kadın Terlik Modelleri Nelerdir?

Marka; kadın, erkek ve çocuklara özel pek çok ürün tasarlar. Kadınlar için farklı trendlerle yola çıkan marka; konfor kadar estetik görünüme de önem verir. Yazlık kombinlerin eşsiz tamamlayıcısı olabilen terlik ya da sandaletler Crocs terlik süsü eşliğinde eğlenceli bir görünüme kavuşabilir. Her renkte, farklı kombinleriyle alıcıların beğenisini kazanan kadın terlik modelleri dışında babet, sandalet çeşitleri ile kendine hayran bırakır. Delikli tasarımları ile hava aldıran bir form yakalanan ürünler terlik ve sandalet bir arada olmasıyla işlevsel bir kullanım sunar. Günlük koşuşturmada oldukça fonksiyonlu olan kadın terlikler hafifliğini croslite malzemesine borçludur. Kadınlar için şık ve estetik görüntüsüyle sıkça tercih edilen ürünlerin kolay kombinlenebilir olması önemli bir kriter olur.

Crocs Ürünleri Dalkılıçspor’da Sizleri Bekliyor

Yaz mevsiminin vazgeçilmezi olan ürünler her yaş grubuna hitap eder. Konforuyla yormayan, terletmeyen, kaydırmayan ve ağırlaştırmayan modeller kolay temizlenebilir olmasıyla vazgeçilmezdir. Ayak konforu kadar sağlığını da önemseyen ürünler delikli yapısıyla ayağa nefes aldırır. Ergonomik yapısıyla topuğu ağrıtmayan ürünler uzun yürüyüşlerde en iyi dostunuz olmaya adaydır. Sıcak havalarda en iyi arkadaşınız olacak terlikler trend modelleriyle Dalkılıçspor’da sizleri bekliyor. Hafifliği farklı modelleri ve numaralarıyla orijinal Crocs terlik fiyatları arasından en beğendiğini almak için hemen harekete geçebilirsin!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR