₺599,00 KDV Dahil
₺799,00 KDV Dahil
₺839,00 KDV Dahil
₺1.119,00 KDV Dahil
₺697,00 KDV Dahil
₺929,00 KDV Dahil
₺884,00 KDV Dahil
₺1.179,00 KDV Dahil
1

Çocuk Yüzme Şortu

Yüzme eğlenceli ve keyifli yönleri ile çocukların favori spor aktiviteleri arasında yer alıyor. Farklı stillerde farklı kas gruplarını çalıştıran bu spor çocukların sağlıklı beden gelişiminde etkin rol aldığından çoğu zaman ebeveynlerin çocuklarını hobi olarak gönderdiği ilk kurslardan. Suyun dinginleştirici ve rahatlatıcı özelliği terapi niteliğinde çocuklara enerji ve mutluluk veriyor. Deniz yâda havuz opsiyonu yaz kış fark etmeksizin çocukların istedikleri zaman bu sporu yapmasına imkan tanıyor. Bu yüzden acil durumlar için yedekli çocuk mayoları dört mevsim çekmecelerdeki yerini alıyor. Dalkılıç özenle bir araya getirdiği çocuk yüzücü giyim ve ekipman seçenekleri ile çocukların suyla buluştuğu anı daha konforlu hale getiriyor.

Rengârenk Çocuk Yüzme Şortları İle Kendini Suyun Akışına Bırak

Dalkılıç yüzme deyince ilk akla gelen Arena, Speedo gibi alanında en başarılı ve en kaliteli markaların yanı sıra spor giyimin duayenleri arasında yer alan Adidas gibi markaların en rahat çocuk yüzme şort modellerini çocukların hareketli dünyasına daha da derin bir nefes vermek için satışa sunuyor. Görselliği ile stillerine yön veren tasarımlar aynı zamanda rahatlıkları ile de hareket alanlarını kısıtlamaksızın özgür bir deneyim yaşatıyor. Suyun doğası ile uyum içinde olan elverişli çocuk yüzme şortları ile çocuklar zorluk çekmeden suyun üstünde adeta balıklar gibi süzülüyor. Renk renk, desen desen farklı beden seçenekleri ile birbirinden tarz şortlar her çocuğun ayrıcalıklı beğenisine sunuluyor. Özellikli olarak yüzme için geliştirilen bu şortlar tatillerde rahatlıkları ile çocuklara eşlik ederken, profesyonel olarak bu sporla ilgilenen çocuklarında özgüvenli bir şekilde hedefine odaklanmasına olanak tanıyor. Kısa veya uzun olarak tercih edebilecek modellerin yanı sıra boxer, slip modeller de her türlü zevke hitap ederek çeşitlikleri ile her çocuğun ihtiyacına cevap veriyor.

Çocuk Yüzme Şortu Modelleri

Çocukların güneş gözlüğü, havlu gibi aksesuarları ile bütünlük oluşturacak kombinler yapabilmeleri ve stillerini ortaya koyabilmeleri için Dalkılıç sayısız çocuk yüzme şortu alternatifi sunuyor. Aranılan özelliklere göre leke tutmayan, hızlı kuruma teknolojisine sahip, klor veya uvye karşı korumalı, dayanıklı ve rahat kullanım sağlayan bir çok çocuk yüzme şortu çeşidi Dalkılıç’ta çocukların sportif ve dinamik dünyasına keyifli bir dokunuş getiriyor. Çocuk yüzme kategorisine yönelik daha fazla ürün için sitemizi detaylı inceleyebilir, güvenle alışveriş sepetlerinizi oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR