₺332,00 KDV Dahil
₺449,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺332,00 KDV Dahil
₺449,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Çocuk Futbol Ceketi

Futbolun İçinde Çocuk Ceketleri

Futbolun amacı dışında gündelik hayat içinde de çok rahat kullanabileceğiniz bir çok alternatif marka seçenekli çocuk futbol ceket modelleri bulunmakta. Futbol artık bir tek sahada oynanan bir spor değil. Canlı renklerle tasarlanan formalar; ilgi çekecek duruşuyla insanların üstünde gururla taşıyacakları, sevdikleri takımların logoları ile bezenmiş ürünlerin trendiyle futbol modaya da sıçramış durumda.

Futbol oynanırken ihtiyaç duyulan ekipmanların yanında bildiğiniz üzere forma, şort, krampon derken bunların hepsini bir bütün haline getiren çocuk futbol ceketleri de kendine önemli bir yer tutmakta. Futbolcuların seyahat esnasında bir örnek giyindirilmesi ve takımı temsil ederken sahada güzel görünmesi, futbolcuların antrenmanlarda ve maçlarda sıcak kalması için düşünülerek ortaya çıkan futbol ceketleri gördüğü ilgi sonrası Puma, Adidas, Nike, gibi dünya markalarının çeşitli koleksiyonlar üretmesine neden oldu.

Çocukların Hayalindeki Futbol Ceketleri

Çocuklar hayallerinde sevdikleri takımın logosunu üzerlerinde bulundurmaktan ve beğendikleri bir futbolcuymuş gibi davranmaktan büyük bir zevk duyarlar. O yüzden Adidas, Nike gibi büyük markalar takım logolarını taşıyan modellerini bu yönde sizlerin beğenisine sunar.

Çocuk futbol ceketleri çocukların rahat olmaları ön plana alınarak önemli bir takım kriterler de göz önüne alınarak üretilirler. Görüntü ve rahatlığın sembolü olan ceketler asla hareket kabiliyetlerini sınırlamamalıdır. Bu yüzden futbol ceketleri farklı kumaş türlerinden tasarlanarak sizlerin kullanımına sunulurlar.

Muflon kumaş yapısında bir eşofman türünde veya İnce yapılı triko kumaşlardan yapılan ceketler olabildiği gibi kalın kumaştan anorak şeklinde olan futbol ceketlerine rastlayabiliyoruz. Dikiş yerlerinin sağlam olması, nefes alabilen kumaşlardan faydalanılması, su geçirmezlik, dar kesim veya geniş kalıp, uzun veya kısa, şapkalı veya şapkasız, cepli veya cepsiz, astarlı veya astarsız gibi çeşitli alternatiflere sahip olarak karşımıza değişik seçeneklerle çıkabiliyorlar.

Çocuk futbol ceketleri özellikle çocukların hızlıca giyip çıkartabilecekleri rahatlıkla kullanabilecekleri bir kalıpla hazırlanır. Çocukların futbol kıyafetleri ile güzel bir biçimde kombin yapabilecekleri bu ürünler aynı zamanda çocuk sağlığı gözetilerek dermatolojik testlerden de geçirilmektedir. Futbol ceket ürünlerinde en son trendlere sahip çocukların zevkle üzerlerinde taşıyacakları hayallerindeki çocuk futbol ceketleri sitemizde bir tık uzakta sizleri beklemekte.