Havalı Ve Kendinden Emin Minik Ayaklar İçin Adidas Superstar Çocuk Günlük Spor Ayakkabı

Havalı Ve Kendinden Emin Minik Ayaklar İçin Adidas Superstar Çocuk Günlük Spor Ayakkabı

Bebeğiniz ilk adımları ile çevresini keşfederken ona daha fazla bilek desteği ve denge sağlayacak doğru ayakkabılara ihtiyaç duyarlar. Bu sayede hem doğru yürüme hareketleri desteklenir, hem de merak ve heyecanlarını doyururken mutlu ve konforlu bir şekilde yere sağlam adım atarlar.

Adidas’ın efsanevi ikonik vintage basketbol serisi nin en minik versiyonu Adidas Superstar çocuk günlük spor ayakkabılar bebeklerin ayakları için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm şirinliği ve rahatlığı ile dikkatleri üzerine toplayan bu tasarımlar bebeklerin anatomik ayak yapısı için ideal bir seçim olarak karşımıza çıkıyor.

Olağan üstü yumuşak file sayası bebeklerin hassas tenlerine uyum sağlayan rahat ve kolay bir deneyim sunar. Hafifliği ile minik ayakların işlerini daha basit hale getirir ve gereksiz yere çaba sarf etmelerinin önüne geçer. Esnek tabanları çocukların hareket kabiliyetini arttırırken, kas ve iskelet sistemine destekte bulunur. Takmayı ve çıkarmayı pratik hale getiren cırt cırtlı kayış dizaynı ile hem çocuklar için hem ebeveynler için kolaylık sunar. Nefes alabilen sağlıklı malzemelerden oluşan yapısı ferah bir kullanım sunar.

Tüm Zamanların Favorisi Beyaz Spor Ayakkabılar

Adidas Superstar çocuk günlük beyaz spor ayakkabı eşsiz stili ile kalpleri fetih ediyor. Yetişkinler için tasarlanan Superstarların burun kısmına kadar birebir kopyası olan bu minyatür tasarımlar en az büyüklerinki kadar kaliteli ve dayanıklıdır. Hem aksesuar olarak kullanacağınız gösterişli tasarımı hem de ayak sağlığını destekleyen kaliteli malzemesi sayesinde görsellik, ya da rahatlık arasında bir seçim yapmak zorunda kalmazsınız. 3 bantlı sentetik deri, sentetik deri topuk yamasında logosu ile Adidas‘ın dinamik ve eğlenceli tarzını yansıtır. Terletmeyen ve koku yapmayan kaymaz kauçuk baskılı dokuma dış tabanı sayesinde düşme, kaza ve sakatlık riski azalır.

Çocuklarınıza minik yaşlardan itibaren sportif ve enerjik bir dünya inşa etmek isterseniz Adidas Superstar günlük kız çocuk spor ayakkabı ve Adidas Superstar günlük erkek çocuk spor ayakkabı modelleri Dalkılıç Spor‘da cazip fiyatlar ve taksit imkanları ile satışa sunuluyor. Siz de dünya devi Adidas’ı miniğinizin ayakları ile tanıştırmak isterseniz koleksiyona vakit kaybetmeden göz atın!

Etiketler: adidas superstar çocuk ayakkabısı
Mart 16, 2023
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR