₺5.249,00 KDV Dahil
₺5.779,00 KDV Dahil
₺5.249,00 KDV Dahil
₺5.249,00 KDV Dahil
₺5.249,00 KDV Dahil
₺5.249,00 KDV Dahil
₺5.749,00 KDV Dahil
₺7.499,00 KDV Dahil
₺7.499,00 KDV Dahil
₺2.129,00 KDV Dahil
₺1.379,00 KDV Dahil
₺5.749,00 KDV Dahil
1

Adidas Krampon

Rahat ve Kullanışlı Yapısıyla Adidas Krampon Modelleri

Amatör şekilde de, profesyonel olarak da futbola gönül vermiş erkeklerin en önemli ekipmanlarından biridir krampon. Saha içerisinde aktif bir oyuncu olmak, oyun yeteneklerini layığıyla göstermek için mutlaka kullanılması gereken ürünlerden biri olan kramponlar; markaların geliştirmiş oldukları teknolojiler sayesinde çok daha kullanışlı ve hatta oynanan pozisyonun hareket gerekliliklerini dahi karşılayabilecek şekilde üretilebilmektedirler. Adidas krampon serileri de tam olarak bu teknolojilerin gelmiş olduğu son seviyenin ayakkabılara uygulanmış hali olarak kabul edilebilir. Hem iç yapısı, hem üst kısmı hem de dış tabanı belirli donanımlarla güçlendirilmiş ve oyuncunun saha içinde son dakikaya kadar rahat etmesi sağlanmaya çalışılmıştır. Markanın klasikleşmiş krampon modellerinin yanında her sezon daha iyi özellikler sağlayarak ortaya çıkardığı krampon modellerine de Dalkılıç Spor farkıyla sitemiz üzerinden ulaşabilmeniz mümkün.

Normal şartlarda krampon alışverişi yapacak bir oyuncunun, saha içerisindeki bireysel oyun tarzını çok iyi biliyor olması ve bununla birlikte oynadığı mevkiinin ihtiyaçlarını da çok iyi çözmüş olması gerekmektedir. Çünkü ihtiyaca göre doğru tercih yapılabilmesi, saha içerisinde de başarıyı arttırarak aynı zamanda oyuncunun özgüvenini tazelemesine de yardımcı olur.Adidas krampon modelleri suni çim ve gerçek çim içeren sahalarda gereksinim duyulan özelliklere göre farklı şekillerde üretilmektedir. Genellikle futbolsever oyuncuların profesyonel koşullarda da amatör olarak da gerçekleştirdikleri müsabakalarda gerçek çim üzerinde oynanacak oyunlar için tabanında çivi bulunan modelleri, halı saha içerisinde oynanacak oyunlarda ise düz taban şeklinde olan modelleri tercih etmeleri önerilir.

Adidas Predator Krampon Özellikleri

Sitemizde bulabileceğiniz Adidas Predator krampon çeşitleri geçmiş sezonlarla birlikte en son çıkan trenddeki kramponlar şeklinde zevk ve ihtiyacınıza göre sizlere sunulmaktadır. Krampon ayakkabılar arasında kalitesi ve kullanım rahatlığıyla açık ara öne çıkan Predator kramponlar, saha içerisinde star oyuncu olmanıza yardımcı olacak geliştirilmiş özellikler barındırır.

Ayağın top tutuşu, hareket kabiliyeti, ayak tabanı ve bileğinin rahat hissetmesi gibi özellikler göz önünde bulundurularak geliştirilen bu kramponlar, ayağınızı resmen bir çorap gibi sararak her türlü hareket imkanına kavuşmanıza ve saha içerisinde aktif bir oyuncu olmanıza yardımcı olur. Kramponların üst kısmında burun yapısında bulunan özel doku, oyun esnasında şut kullandığınızda vuruş performansınızı oldukça güçlendirmekte ve ayağın topu kavramasını sağlamaktadır. Aynı zamanda ayakkabının yine üst kısmında bulunan saya yapısı sentetik özel malzemeler, kumaş materyaller ve örgü fileler kullanarak desteklenmekte ve ayağınızın nem oranını en aza indirmektedir.

Adidas Nemeziz Krampon Özellikleri

Adidas Nemeziz krampon modelleri de krampon seçenekleri arasında en az Predator kadar tercih edilen modeller arasındadır. Saha içerisinde zemin kavrayışı sağlayan, bu sayede de müsabaka süresince denge kaybı, düşme gibi sorunların önüne geçen Nemeziz kramponlar sakatlanma durumlarının çok ciddi olarak önüne geçmektedir.

Üst kısmındaki saya kısmı oldukça yumuşak olarak üretilerek topla etkin bir temas kurulması sağlanırken aynı zamanda sahada top hakimiyeti konusunda da oldukça başarılı bir krampon modeli olarak kabul edilebilir. Nemeziz kramponların bazılarının bilek kısmının yarım bilekli olarak üretilmesinin amacı, saha içerisindeki hareketlerinizde farklı yönlere ani atılımlar yaptığınızda ayağa tam destek sağlayarak sakatlanmaların önüne geçmektedir. Bağcıklı ve bileksiz modeller de ayak aynı şekilde desteklenip hem yapay çimende hem de gerçek çimende doğru ve etkili hareketler yapmaya uygun şekilde dizayn edilmiştir. Bunun dışında bu kramponun dışı kauçuk malzemeden üretildiğinden saha içerisinde kayma ve düşme gibi sorunların da önüne geçilebilmektedir. Bahsettiğimiz bu başlıca Adidas krampon çeşitlerine ve çok daha fazlasına “dalkilicspor.com” internet adresimiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.