₺502,00 KDV Dahil
₺679,00 KDV Dahil
₺397,00 KDV Dahil
₺529,00 KDV Dahil
₺680,00 KDV Dahil
₺919,00 KDV Dahil
₺791,00 KDV Dahil
₺1.069,00 KDV Dahil
₺689,00 KDV Dahil
₺919,00 KDV Dahil
₺310,00 KDV Dahil
₺419,00 KDV Dahil
1

Adidas Basketbol Ayakkabısı

1969 yılında ikonik Superstarları basketbol dünyası ile tanıştıran marka tüm alışagelmiş ezberleri bozarak oyun içi performans ayakkabılarında devrim yarattı ve çok kısa bir süre zarfında basketbolcuların favorisi olarak adını zirveye taşıdı. Geçmişin tecrübesi şimdinin teknolojik gelişmeleri ile her defasında tasarımlarına daha iyi bir eklenti ekleyerek sahadaki oyuncular için daha fazla neyi mümkün kılabileceğinin peşinde olan marka oyuncuların sürekli olarak kendini geliştirmesine olanak tanıyor. Markanın maksimum ayak bileği desteği sağlayan, ani ve keskin hareketler için kavrama ve çekiş gücü yüksek üstün yastıklama destekli basketbol ayakkabıları ile ayağındaki sihirli gücü hisset. Hem indoor hem outdoor sahalar için geliştirilen farklı modeller her koşulda rakipsiz bir oyun sergilemeniz için size yardımcı oluyor. Dalkılıç Spor oyun tarzınızı destekleyerek sizi potaya yakınlaştıracak en iyi Adidas Basketbol Ayakkabısı modellerini bütçe dostu fiyatlarla bir araya getirdi. Sizde çoğu NBA yıldızının tercihi olan bu olağanüstü ayakkabılardan bir çift edinerek basketbol stilinizi en verimli şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Her Adımda Performansını Bir Üst Seviyeye Taşı

Markanın basketbol ayakkabı çeşitleri vazgeçilmez siyah beyazın yanı sıra geniş renk skalasında yer alan neon renklerle de tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Çoğu modelde sıra dışı bir tasarımcının ya da profesyonel bir basketbolcunun hayranlık uyandıran izlerine rastlayabilirsiniz. Genel olarak üç şerit tasarımına sahip ayakkabılar üstün donanımları ve konforları ile oyunda maksimum kontrol yetisine sahip olmanızı sağlar. Antrenman ve maçlarda düzenli olarak kullanabileceğiniz bu ayakkabılar yüksek kaliteli malzemeden oluşur ve dayanaklıkları ile uzun süre başarılarınıza tanıklık eder. Ayakkabıların üst kısmı genellikle deri veya sentetik malzemeden üretilmektedir. Sağlam yapıları incinme, burkulma yaralanma gibi sakatlanma olasılıklılarını en aza indirgemeye yardımcı olur. Çoğu modelde yer alan hava akışını destekleyen ağlar sayesinde ayaklarınız nefes alır.

Adidas Basketbol Ayakkabı Modelleri

Esnek ve güçlü tabanları sayesinde ihtiyacınız olan hareket özgürlüğünü kolayca yakalayabilirsiniz. Tüm tabuları alt eden tasarımları ve etkileyici görünüşleri ile birbirinden güzel çocuk, erkek, kadın Adidas basketbol ayakkabı modellerine Dalkılıç Spor’un ayrıcalıklı fiyatları ile ulaşarak sahadaki benzersiz oyununuzu gözler önüne serebilirsiniz. Duramo, Harden, Hoops, L illard koleksiyonlarından modeller ve daha fazlası için hemen basketbol ayakkabıları kategorimizi inceleyerek yeni rekoruna doğru yola çıkmaya hazırlan.