Nike Joyride Run Flyknit Özellikleri

Nike Joyride Run Flyknit, Nike’ın koşu ayakkabısı alanında geliştirmiş olduğu taban destekleme teknolojisinin kullanıldığı modellerden bir tanesidir. Koşu sporu dünya genelinde oldukça sevilen ve sıklıkla uygulanan bir egzersiz olduğundan, sektör içerisindeki en başarılı ve büyük markalar da bu sporu sevenler için özellikle ayak sağlığını koruyacak ve performans arttıracak ayakkabı modelleri üretmeye özen göstermektedirler.

Nike markası da bu alanda öncü markalardan biri olarak geliştirdiği koşu ayakkabılarına bir yenisini ekleyerek Nike Joyride Run serisi ayakkabıları piyasaya çıkarmıştır. Özellik olarak tamamen koşuyu kolaylaştırmak ve ayakların rahat etmesini sağlamak adına üretilen bu ayakkabı, aynı zamanda ister uzun süreli ister kısa süreli koşular olsun; her egzersizin ardından bacakların ciddi anlamda dinlenebilmesine olanak sağlayan mikro kürecik teknolojisine de sahiptir. Bahsettiğimiz bu mikro kürecikler, ayakkabının taban kısmında yer almaktadır. Bu sebepten ister 3 km, ister 10 km. koşun; her şart ve koşulda ayaklarınızın koşmaya başladığınızda attığınız ilk adım rahatlığında kalabilmesini sağlar. Yastıklama sisteminin temelinde yatan taban rahatlığının deneyimlenmesi süreci için en iyisini üretmeye dikkat eden uzmanlar, bu model için de hem erkekler hem kadınlar için farklı yastıklama kalıplarıyla en iyi performansı sağlamaya çalışmışlardır.

Koşu esnasında atılan her bir adımın önemi vardır. Çünkü ayağın vücut için sağladığı denge ve rahatlık, performansı direkt olarak etkilediğinden ayakları bu spor için en iyi taşıyacak ve en iyi destekleyecek modeli seçmek oldukça önemlidir. Nike Joyride Run Flyknit de attığınız her adımda sizi destekleyecek 10.000 mikro kürecik özelliği sayesinde her kişiye özel olarak yastıklama desteği sunmaktadır.

Nike Joyride Run FlyKnit Özellikleri Nelerdir?

Her kişiye uyum sağlayan Nike Joyride Run Flyknit yastıklama sistemi sayesinde, ayakkabının taban kısmında ayağın belirli noktalarına denk gelecek farklı dört noktaya özel mikro kürecikler yerleştirilmiştir. Atılan her adımda sıkışarak atılan adımı yumuşatan bu kürecikler, her kişinin adım sürecine ve basıncına uygun olarak hareket eder. Ayağı tam olarak saran tasarımla oldukça hafif olarak ayağın ayakkabının içerisinde sabitlenmesini sağlar. Aynı zamanda nefes alan kumaş özelliği sayesinde ayağın ayakkabının içerisinde terlemesinin önüne geçer. Ayakkabının tasarımında dış kısma yerleştirilen kauçuk malzeme, ayağın yere bastığı süreçlerde en çabuk aşınan ve darbelere açık olan kısımlarını koruyarak dayanıklılığı arttırmaktadır.

İkonlar
 • KREDİ KARTINA VADE
  FARKSIZ 6 TAKSİT
 • KAPIDA ÖDEME İMKANI
 • %100 ORİJİNAL
  LİSANSLI ÜRÜNLER
 • 3D SECURE & SSL İLE
  %100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
 • %100 PARA
  İADE GARANTİSİ
 • TÜM SİPARİŞLERİNİZDE
  ÜCRETSİZ KARGO
(Masaüstü) Resim Blok 5