₺850,00 KDV Dahil
₺1.149,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺732,00 KDV Dahil
₺989,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺613,00 KDV Dahil
₺829,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺732,00 KDV Dahil
₺989,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
1

The North Face Waterproof

The North Face açık hava sporcularının bir sonraki maceralarının zorluklarına hazır olmaları için 1966 yılında kuruldu. Bugün insanların kendi potansiyelinin sınırlarını keşfetmeye ve test etmelerine yardımcı olan ,atletler tarafından test edilmiş ve keşiflerce kanıtlanmış ürünler yaratan dünyanın önde gelen outdoor markasıdır.The North Face ‘in mükemmel tasarımlarının yanı sıra inovatif çözümleri de dikkat çekiyor. The North face waterproof (su geçirmezlik) özelliğine sahip ürünlerde kullanılan üstün teknolojiler ve ürünlerine teknolojileri entegre etme gücü onu alanının zirvesine taşıyor.

The North Face Waterproof Modellerde Kullanılan Teknolojiler

Gore Tex: Bu teknoloji kullanılarak ürünler zorlu dış mekan hava koşullarına karşın üstün ve uzun süreli konfor sağlama özelliği ile tanınmaktadır. GORE-TEX® membranı, tüm bu tarz ürünlerin kalbidir. The North Face sektördeki kimliğinin bilinci ile en inovatif ve yüksek performanslı su geçirmez, rüzgar geçirmez ve nefes alabilir koruma sağlayan ürünleri geliştirmek için GORE-TEX ile birlikte çalışmaktadır. GORE TEX® ürün teknolojileri, belirli faaliyetler ve iklim koşulları için benzersiz çözümler sunar.Bu teknoloji ile donatılmış ürünler yağmur ve karı geçirmeyen dirençli yapısı ile öne çıkıyor. Zarında bulunan ufak gözenekler ile teri dışarı atarken, suyun içeri girmesini engelliyor. Bu teknoloji ile üretilen kumaşların avantajları, The North Face'in yüksek performanslı kumaşlarının gereksinimlerini karşılar.

The North Face Ürünlerinde 3 Özel Kumaş Teknolojisinden Faydalanılır

  • GORE-TEX® Performans Shell
  • Su Geçirmez GORE-TEX® Pro Shell Katmanlar
  • Su Geçirmez GORE-TEX® Paclite® Shell

DRYVENT™: DryVent™ kumaşlar bütünüyle su geçirmez ve rüzgar geçirmez olacak şekilde geliştirilmiştir ve aynı zamanda nefes alabilir yapıları ile dikkat çekiyor. Tüm DryVent™ giysi ve aksesuarlar sızdırmaz dikişlidir. Kullanıcılarının belirli aktif ihtiyaç ve koşullarına göre maksimum koruma, performans ve konfor sunan farklı ağırlık, doku ve performans özelliklerinden oluşacak şekilde geliştirilir. Tam bantlı, su geçirmez ve nefes alan tüm ürünler DryVent™ markasını taşırlar.

FUTURELİGHT: Futurelight markanın 2019’da kullanıcıları ile tanıştırdığı ve bugüne dek benimsediği devrim niteliğinde en büyük inavasyon girişimlerinden biridir. Markanın patentli Nanospinning teknolojisi ve sürdürülebilir uygulamalar kullanılarak geliştirilen FUTURELIGHT, nefes alabilen ve su geçirmez dış giyim malzemesi olarak öne çıkıyor. Nano dokuma teknolojisi ilk defa bir kumaşın membranına hava geçirgenliği özelliği ekleyebilmesine olanak verdi. FUTURELIGHT'ı benzersiz kılan özelliklerinden biri ayarlanabilir olması.

Tasarımcılar, sporcular ve müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda, üretim süreci sırasında ağırlık, esneklik, nefes alabilirlik, dayanıklılık ve yapıyı (örme ve dokuma) ayarlayarak işlevsel bir geri bildirim sunuyor. The North Face waterproof ayakkabı, mont, ceket, yağmurluklar ve daha fazlası için Dalkılıç Spor’un ayrıcalıklı dünyasını keşfedin. Rekabetçi fiyatlar ve avantajlar ile The North Face’in mücadeleci ruhundan ilham alan tasarımlarla maceraya yol al.