₺554,00 KDV Dahil
₺749,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺480,00 KDV Dahil
₺649,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺732,00 KDV Dahil
₺989,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺732,00 KDV Dahil
₺989,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺650,00 KDV Dahil
₺879,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺732,00 KDV Dahil
₺989,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
1

The North Face Pantolon

Hayallerine erişmenin kıyafetlerle sınırla olmadığını gösteren marka never stop exploring sloganı ile (keşfetmeyi asla bırakma) outdoor spor tutkunlarının vazgeçilmez markaları arasında geliyor. Karşılaştığınız her zorlukla baş etmenizi sağlayacak fonksiyonel The North Face pantolan modelleri ile bir sonraki maceraya hazırlanın! Sezon ne olursa olsun dışarı çıkıp sevdiğiniz dış mekanları keşfetmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri barındıran kadın ve erkek The North Face pantolonlar konforlarının yanı sıra stilleri ile de tam not alıyor. Markanın etkileyici giyim koleksiyonunda hareket halindeyken atik, rahat ve korumalı tutmak için tasarlanmış yüksek performanslı outdoor pantolon serilerini de bulursunuz. Yıpranmaya ve aşınmaya dayanıklı kaliteli kumaşlar uzun ömürlü kullanım imkânı sunuyor.

Yılın 365 Günü İstediğiniz Yere Gitmenizi Sağlayan Pantolonlar

Aktif erkek ve kadınlar için bir çok seçenek sunan marka eşofmanlardan joggerlara, karda kullanabileceğiniz yalıtımlı pantolonlara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. XS’den XXL’ye kadar geniş bedenler bulabileceğiniz pantolonlar esnek yapıları ile hareket kabiliyetinize geniş bir özgürlük getiriyor. Geniş renk seçeneği ihtiyacınızı belirlemede ve kombinlerinizi oluşturmada kolaylık sunar. Kış sezonu için üretilen Gore-tex kumaşlı modeller su geçirmez yapısı ve nefes alabilen yapısı ile ekstra dayanaklıkları ile öne çıkıyor. Gore tex yoğun aktiviteler sırasında nemi hızla iterek kuru ve güvende kalmanızı sağlar. Hafiflikleri ile üzerinizde ekstra yük ve baskı hissetmeyeceğiniz tasarımlar kolay katlanabilmesi ve saklanması ile dikkat çekiyor. Üst düzey yalıtımlı pantolonlar soğuk havada üşümenizin önüne geçerek vücut ısınızı muhafaza ederler.

North Face Pantolon Modelleri Dalkılıç Spor'da

Geniş ve bol cep ile tasarlanmış pantolonlar hareket halindeyken istediğiniz eşyalara kolay erişim imkânı sağlar. Çok yönlülüğü ile şorta dönüşen The North Face exploration convertible pantolon çeşitleri farklı hava koşullarına ve farklı stillere ayak uydurur. Şorta dönüştüklerinde pantolon bacaklarını koymak için sağ tarafta istifleme cepleri bulunur ve daha iyi hareketlilik için kasık köşebentleri bulunmaktadır. Dayanıklı su itici ve çabuk kuruyan (DWR) kaplamalı ve hafif FlashDry-XD™ kumaşlı pantolonlarla yağmur ve su birikintileri önünüzde engel değil. Gündelik yaşam için konforlu bir eşlikçi, yada outdoor sporlar için sıkı bir kalkan arıyorsanız markanın en iyi modellerine en iyi fiyatlarla Dalkılıç Spor farkı ile erişebilirsiniz.