₺850,00 KDV Dahil
₺1.149,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺732,00 KDV Dahil
₺989,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺613,00 KDV Dahil
₺829,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺732,00 KDV Dahil
₺989,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
1

The North Face Goretex

Hayallerine erişmenin kıyafetlerle sınırla olmadığını gösteren The North Face never stop exploring sloganı ile ( keşfetmeyi asla bırakma mantrası ile kurulduğu günden bu yana küresel bir keşif hareketine ilham veriyor. Bir dağın kuzey yüzü genellikle dağcılar ve kâşifler tarafından kaçınılan en soğuk ve en acımasız tarafıdır. The North Face ürünlerine adını veren bu meydan okumaydı. Marka 50 yıla aşkındır macera tutkunlarına en iyi ve en güvenilir teçhizatı sunuyor. Markanın yüksek kaliteli ve yüksek performanslı outdoor giyim, ayakkabı ve aksesuarları ile dışarıda geçirdiğiniz zaman daha verimli ve keyifli bir hale geliyor. Markanın dış mekan konusundaki uzmanlığı ve güvenilirliği şüphesiz bu konuda en iyi teknolojileri kendine entegre etmesinden geçiyor. Bunlardan biri de ürünlerinde ustalıkla kullandığı The North Face Gore-tex teknolojisi.

The North Face Gore Tex İş Birliğinden Doğan Mükemmel Güç

Gore-tex ürünler zorlu dış mekan hava koşullarına karşın üstün ve uzun süreli konfor sağlama özelliği ile tanınmaktadır. GORE-TEX® membranı, tüm ürünlerinin kalbidir. The North Face sektördeki kimliğinin bilinci ile en inovatif ve yüksek performanslı su geçirmez, rüzgar geçirmez ve nefes alabilir koruma sağlayan ürünleri geliştirmek için GORE TEX® ile birlikte çalışmaktadır. Bu ürün teknolojileri, belirli faaliyetler ve iklim koşulları için benzersiz çözümler sunar.Bu teknoloji ile donatılmış ürünler yağmur ve karı geçirmeyen dirençli yapısı ile öne çıkıyor. Zarında bulunan ufak gözenekler ile teri dışarı atarken ,suyun içeri girmesini engelliyor. GORE-TEX® kumaşlarının tüm avantajları, The North Face'in yüksek performanslı kumaşlarının gereksinimlerini karşılar.

The North Face ürünlerinde 3 özel kumaş teknolojisinden faydalanılır;

  • GORE-TEX® Performans Shell
  • Su Geçirmez GORE TEX® Pro Shell Katmanlar
  • Su Geçirmez GORE-TEX® Paclite® Shell

GORE-TEX PEFORMANCE SHELL: Bir çok outdoor aktivitesi esnasında üstün rahatlık ve su geçirmezlik sunmak için tasarlanmıştır. GORE-TEX® Performans Shell materyal daha hafif ve yumuşak bir his için iki-katmanlı yapıda ve daha dayanıklı bir alternatif olarak üç-katmanlı yapıda kullanılır. Nefes alabilir ve rüzgar ve su geçirmez koruması ile kayak, bisiklet, dağcılık ve snowboard sporları için çok yönlü bir kumaş teknolojisidir.

GORE TEX® PRO SHELL: En dayanıklı ve en yüksek seviyede nefes alan materyallerden üretildiği için ekstrem koşullarda uzun süreli kullanım için idealdir. Outdoor profesyonelleri ve tutkunlarının taleplerini karşılayacak üstün performanslı ürünler kullanıcının kendi vücut ısısını koruyarak dış mekanda daha uzun süreli ve verimli vakit geçirmesini sağlar.

GORE-TEX® PACLITE SHELL: Paclite® ürün teknolojisine sahip kumaş ile yapılan giysiler dayanıklı bir şekilde su geçirmez, rüzgar geçirmez ve üstün nefes alabilirdir. Son derece hafif ve toplanabilir yapıları ile doğa yürüyüşü, bisiklet koşu gibi sporlar ve ağırlık ve alanın kritik olduğu diğer sporlar için ideal çözümdür. Bu giysiler sizi zorlu aktiviteler sırasında kuru ve serin tutar ve rüzgârlı ve soğuk havalarda bile soğuma sırasında sıcak tutar. Hava koşullarına karşı koruma için akıllı ve kullanışlı bir çözüm olan GORE-TEX® Paclite® kumaş ile yapılan giysilerin paketlenmesi kolaydır ve çantanızda çok az yer kaplar. Günümüz kaşiflerinin severek kullanacağı The North Face Gore-tex modeller Dalkılıç Spor güvencesi ve avantajları ile satışa sunuluyor. The North Face Gore tex mont, ceket, ayakkabı ve daha bir çok ürün uygun fiyat ve indirimler eşliğinde Dalkılıç Spor’un ayrıcalıklı dünyasında outdoor tutkunlarını bekliyor.