Ödeme Seçenekleri


dalkilicspor.com 'dan yaptığınız alışverişlerin ödemeleri kredi kartı, banka kartı, sanal kart, yurtiçi kargo kapıda ödeme, havale ve EFT yöntemlerini kulllanarak gerçekleştirebilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

dalkilicspor.com' dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Bonus Kart, WorlCard, Maximum Kart, Axess kredi kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak tekçekim ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

 

BANKA KARTIYLA ÖDEME

dalkilicspor.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait ( Ziraat Bankası hariç ) debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.)

 

HAVALE/EFT'yle ÖDEME

dalkilicspor.com 'dan verdiğiniz siparişlerinizi Banka Havalesi ya da EFT yöntemlerini kullanarak yapabilirsiniz. Havale ya da EFT işlemini bankanızdan tamamladıktan sonra lütfen sitemiz üzerinden havale bildiriminde bulunmayı unutmayınız. Bildirimde bulunduktan sonra banka hesap numaralarımız kontrol edilerek ödemenin gerçekleştirilmiş olduğu teyit edildikten sonra alışverişinize ait siparişiniz onaylanacaktır.

Banka havalesini ya da EFT işlemini lütfen aşağıdaki hesap numaramıza yapınız:

GARANTİ BANKASI A.Ş.

Şube : Kızılay
Hesap No : 82 - 6293079
IBAN :TR76 0006 2000 0820 0006 2930 79

 

HESAP SAHİBİ : MARKETSPOR MALZEMELERİ SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

 Lüften banka bilgilerimizi eksiksiz olarak bankanıza bildiriniz.

 

KAPIDA NAKİT ÖDEME

dalkilicspor.comdan vereceğiniz siparişlerininizi Yurtiçi Kargo Kapıda Nakit Ödeme yöntemini kullanarak tamamlayabilirsiniz. Kapıda Nakit Ödeme seçeneği ile verdiğiniz siparişler, sizden alınacak gönderim onayınızın ardından, Yurtiçi Kargo ile Tahsilatlı olarak gönderilecektir. Siparişiniz size ulaştığında yetkili kargo kuryesine ödemenizi yaparak alışveriş işleminizi tamamlayabilirsiniz.