ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Mikasa

Dünya genelindeki en büyük ve gelişmiş spor malzemeleri üretici markalarından biri olan Mikasa, özellikle farklı spor dalları için ürettiği toplarla kendini ispatlamıştır. 1917 yılından beri sürekli gelişim halinde olarak üretim yapan firmanın üretmiş olduğu voleybol topları, FIVB olarak bilinen Uluslararası Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenmekte olan turnuvalarda resmi voleybol topu olarak kullanılmaktadır.

Mikasa voleybol topu özellik olarak özel teknolojilerle üretildiğinden, piyasa genelinde en dayanıklı ve kullanışlı top olarak dikkatleri üzerine toplamaktadır. Bir voleybol maçında hem konumlanma, hem saha hakimiyeti, hem oyuna uygun olarak kıyafet seçme oldukça önemli olduğu kadar aynı zamanda oyunun adil ve rahat oynanabilmesi için voleybol topunun da oyuna uygun kalitede de vuruş rahatlığında olması gerekmektedir. Çünkü bu spor dalında en önemli kıstaslardan biri oyuncuların el ve bilek rahatlığının sağlanmasıdır.

Mikasa Voleybol Toplarının Sağladığı Kullanım Rahatlıkları

Voleybol oyunlarında tercih edilecek topların özellik olarak uygun nitelikteki malzemelerden üretiliyor olması, ağırlığının uygunluğu, çevre ölçülerinin uygun olması ve hava basıncının oyun için yeterli olması gibi durumlarına bakılmaktadır. Mikasa’nın üretmiş olduğu toplarda saymış olduğumuz tüm bu özellikler uluslararası kalite standartlarına uygun olmaktadır.

Aynı zamanda Mikasa’nın voleybol topu konusunda sağlamış olduğu geniş ürün skalasında, sentetik deri ürünler el dikişiyle, makine dikişiyle ya da yapıştırma şeklinde üretilerek farklı ihtiyaçları da karşılayabilmektedir. Üstün performans sağlayacak voleybol topu arayışlarında Mikasa voleybol topu çeşitleri tamamen memnuniyet garantisiyle temin edilebilmektedir.

Ürün çeşitlerinin özelliklerine daha detaylı olarak değinirsek, topların iç kısımlarında oldukça “panel” denilen dayanıklı olan lateks malzeme kullanılmakta ve tasarımına bağlı olarak bu paneller 8 ya da 16 panelli şekilde üretilmektedir. Bu boyutlar FIVB’nin belirlemiş olduğu standart numaralama sistemine göre ayarlanmaktadır.

Sonuç olarak, yapılacak profesyonel voleybol maçlarında da hobi olarak uğraşılan voleybol sporunda da kullanılacak topun mutlaka iyi bir şekilde seçilmesi gerektiğinden; hem kalitesiyle hem de kullanım rahatlığıyla Mikasa tüm voleybol topu üreticilerini geride bırakabilmektedir. Markanın bu kalitedeki ürünlerini “dalkilicspor.com” sitemize girerek ürün detaylarıyla birlikte rahatlıkla inceleyebilir, ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun voleybol topunu uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.