ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Dogo

Dogo modellerimizin stoğu tükenmiştir. Dilerseniz aşağıdaki markalar, kadın aksesuar, erkek aksesuar, spor ayakkabı seçeneklerini tıklayarak benzer ürün gruplarına ulaşabilirsiniz.

Dogo

2006 yılında yerli bir marka olarak pazara iddialı bir giriş yapan Dogo markası farklı ve orijinal tasarımlarıyla her zevke ve tarza hitap etmeyi başardı. Keyifli, farklı ve eğlenceli tasarımlarla her yaşa hitap eden tasarımlar orijinalliği ile dikkat çeker. Yerli ve yabancı pazarda adından söz ettiren marka; baskılı, figürlü ve aksesuarları ile fark yarattı. Geçmiş-gelecek harmanı yapan marka baskı ve figürlerinde de bunları kullandı.

2010’da ayakkabıya ilk dijital baskı yapan marka; kısa sürede dünya çapında büyüyerek ürünlerini ihraç etmeye başladı. Globalde de adından söz ettiren markanın çıkış noktası ‘eğlenceyi üzerinde taşı’ mottosundan hareketle başladı. Sanatsal motiflerin işlendiği ürünlerin çeşitliliği yüksek olduğu gibi sıcak, sevimli olmasıyla her yaştan profile hitap edecek cinstendir. Ürünler; efsaneleşmiş kahramanlar, çizgi karakterler gibi çok geniş bir yelpazeyi baz alır. Marka ürünlerini günümüzde; Amerika, İspanya, Makedonya, Lübnan, İsrail, Katar, Hollanda, İsviçre gibi pek çok ülkeye ihraç etmektedir. Markanın orijinal ürünlerine Dalkılıçspor’dan ulaşmak mümkündür.

Dogo Ayakkabı Ürünleri Nelerdir?

Her tarz ve zevke hitap eden markanın ayakkabı, giyim ve aksesuar alanındaki kategorileri oldukça çeşitlidir. Baskılı tasarımlarını her ürüne entegre eden marka farklılık yaratmasıyla; tekstil, ayakkabı, çanta alanında özellikle gençlerin büyük sempatisini kazanır. El yapımı olmasıyla değerli ve farklı tasarımlarda karşımıza çıkan ürünlerde nubuk; süet, suni deri gibi kaliteli ürün malzemesine yer verilir. Vegan olmasıyla da dikkat çeken marka; cilt dostu olduğu gibi çevre ve doğa dostu olmasıyla dikkat çeker. Özel baskı tekniklerinin uygulandığı markanın en dikkat çeken ayakkabı modellerine bakıldığında bot, günlük kullanıma uygun klasik ya da spor tarzda ayakkabılar, özel günlere uygun ince ya da kalın topuklu modeller oldukça beğeni kazanır.

Ayakkabıların desen skalasına bakıldığında doğa ve hayvanlardan esinlenildiği gibi özel baskı ve figür teknikleri ile kendine hayran bırakır. Ayakkabılar kadın, erkek, çocuk gibi her kategoride şekillenirken dört mevsim, ilkbahar-yaz, sonbahar-kış olarak fonksiyonel olarak kullanılabilecek tarzda satın alınabilir. DOGO bot modelleri soğuk kış aylarında sağladığı konfor ve sıcaklık sayesinde oldukça sık tercih edilir. Markanın öne çıkan bazı ayakkabı modellerine göz atıldığında;

 • Cats Do Plan
 • Peafowl
 • Thanks For The Memories
 • British Punk
 • Feeling Gold
 • Today İs My New Favourite Day
 • Home is my Therapy sadece bazılardır.

Ürün isimleri, üretimi, çıkış noktası ve tasarım olarak diğer ayakkabı markalarından ayrılan DOGO farkını ortaya koymuş durumdadır.

Eğlenceli ve Tarz Giyinmek İsteyenlerin Adresi DOGO

DOGO’nun oluşturduğu ve her sezon yenilediği özel tasarım serileri mevcuttur. Bunlardan bazıları arasında;

 • Warner Bros
 • Küçük Prens
 • Harry Potter bulunur.

DOGO tüm tasarım fikirlerini giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünlerinde kullanır ve beğeniye sunar. Tarz giyinmek isteyenlerin adresi olan marka, farklı tasarımlara imza atar. Sweatshirtleri ile meraklıların beğenisine çıkan marka; aksesuar alanında da kendini bir hayli geliştirmiştir. Markanın aksesuar ürünleri arasında;

 • El Çantası
 • Sırt Çantası
 • Omuz Çantası
 • Valiz Kılıfları
 • Atkı-bere-eldiven
 • Çorap sayılabilir.

DOGO çantamodelleri sırt çantası, omuz çantası, el çantası olarak ayrılırken organizerleri ile rahat bir kullanım sunar. Rahat kullanım sunan ürünler farklı çizgi ve film karakterlerinden, doğa ve hayvan figürleri eşliğinde rahat bir kullanım sunarken beğeniyle kullanmayı mümkün kılar.

Aradığınız Tüm DOGO Ürünleri Dalkılıçspor’da Sizlerle Buluşuyor!

Asla yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz keyifli tasarımlara imza atan DOGO markasının ayakkabı, çanta, terlik, giyim ürünleri ve dahasına ulaşmak için hemen Dalkılıçspor’dan alışverişe başlayabilir, DOGO outlet fırsatlarını takip ederek avantajlı fiyatlarla alışveriş keyfini sürebilirsiniz!