Filtre Seçenekleri
Boy / Beden / Numara
Cinsiyet
Ürün Türü
Fiyat Aralığı
22 213
Renk Seçenekleri
  • Toplam 9, listelenen 9 ürün.
  • Sadece indirimdekiler
  • SIRALA
  %31 İNDİRİM U.S. Polo Assn. U.S. Polo Assn. Motta Çocuk Terlik SON 2 ÜRÜN U.S. Polo Assn. Motta Çocuk Terlik 24,00 TL 34,90
  %30 İNDİRİM U.S. Polo Assn. U.S. Polo Assn. Bite Çocuk Terlik SON 1 ÜRÜN U.S. Polo Assn. Bite Çocuk Terlik 38,00 TL 54,90
  %30 İNDİRİM Crocs Crocs Classic Kids Terlik SON 1 ÜRÜN Crocs Classic Kids Terlik 76,00 TL 109,00
  %30 İNDİRİM Lumberjack Lumberjack Malco Çocuk Ayakkabı Lumberjack Malco Çocuk Ayakkabı 76,00 TL 109,00
  U.S. Polo Assn. U.S. Polo Bite Çocuk Terlik TÜKENMEK ÜZERE U.S. Polo Bite Çocuk Terlik 59,90 TL
  U.S. Polo Assn. U.S. Polo Bite Çocuk Terlik TÜKENMEK ÜZERE U.S. Polo Bite Çocuk Terlik 59,90 TL
  Birkenstock Birkenstock Gizeh Terlik TÜKENMEK ÜZERE Birkenstock Gizeh Terlik 229,00 TL
  Birkenstock Birkenstock Gizeh Terlik TÜKENMEK ÜZERE Birkenstock Gizeh Terlik 229,00 TL
  Birkenstock Birkenstock Gizeh Terlik TÜKENMEK ÜZERE Birkenstock Gizeh Terlik 229,00 TL

  ÇOCUK TERLİK

  Çocuklara uygun olarak tasarlanan çocuk terlik modellerinde çok sayıda çeşit ve marka seçeneğine bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

  Çocuk terlik markalarına baktığımızda adını duyurmuş olan Birkenstock, Lumberjack, Crocs, U.S.Polo, markalarının birbirinden güzel terlik modelleri burada bulunmaktadır. Siyah, mor, gri, mavi, beyaz, kırmızı, pembe gibi rengarenk çocuk terlik modelleri arasından çocuklarınız için konforlu ve kalitesine güvendiğiniz dünyaca ünlü markalar arasında tercihte bulunabilirsiniz. Çocuk terlik modellerinde özellikle parmak arası modeller kullanım kolaylığı açısından öne çıkmaktadır. Hem kız çocuklar hem de erkek çocuklar için çok sayıda model seçeneği bulunan sayfamızdan beğendiğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz. Erkek çocukları için daha sportif modeller ön plana çıkarken kız çocukları için özel tasarlanan renkli terlik modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

  Birkenstock marka çocuk terlikleri yaz sezonu için oldukça uygun olmakla birlikte çok sayıda renk seçeneğine ve kaymaz taban özelliğine sahiptir. Birkenstock çocuk terliklerinde ise hem eva hem de deri modeller bulunmakta olup hem kendinize hem çocuğunuza aynı model Birkenstock terlik alarak kombin yapabilirsiniz. Ayrıca Birkenstock terlikler rahatlığıyla olduğu kadar farklı renkte taban yapısıyla da dikkat çekmektedir. Cross ve Lumberjack marka çocuk terliklerinde sportif tarz ön plana çıkmakta olup,önü kapalı günlük kullanım ve yürüyüşler için de idealdir. Çocuk terlik modellerinde U.S.Polo markasındaki rengarenk modellere indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Çocuklarınızın yaz sezonunda rahatlıkla kullanabileceği kaymaz tabanlı aynı zamanda yüzme ile ilgilenen çocuklarınız için havuz ve yüzmeye uygun çocuk terlik modellerimizi inceleyebilirsiniz.

   

  Çocuğunuzun ihtiyacına uygun çocuk terlik modellerinde fırsat ürünlerini de takip ederek Birkenstock, Crocs, U.S Polo, Lumberjack gibi dünyaca ünlü markalarına ulaşabilirsiniz. Kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmak için hemen üyelik oluşturarak sipariş verebilirsiniz.