• Toplam 8, listelenen 8 ürün.
  • Sadece indirimdekiler
  • SIRALA
  • FİLTRELE
  Filtre Seçenekleri
  SEÇİLEN TEMİZLE
  Boy / Beden / Numara
  Cinsiyet
  Ürün Türü
  Fiyat Aralığı
  24 213
  Renk Seçenekleri
  Birkenstock Birkenstock Gizeh Terlik TÜKENMEK ÜZERE Birkenstock Gizeh Terlik 229,00 TL
  Birkenstock Birkenstock Gizeh Terlik TÜKENMEK ÜZERE Birkenstock Gizeh Terlik 229,00 TL
  Birkenstock Birkenstock Gizeh Terlik TÜKENMEK ÜZERE Birkenstock Gizeh Terlik 229,00 TL
  %24 İNDİRİM Lumberjack Lumberjack Malco Çocuk Ayakkabı SON 2 ÜRÜN Lumberjack Malco Çocuk Ayakkabı 82,00 TL 109,00
  %30 İNDİRİM Crocs Crocs Classic Kids Terlik SON 1 ÜRÜN Crocs Classic Kids Terlik 76,00 TL 109,00
  U.S. Polo Assn. U.S. Polo Assn. Amenda Bayan Terlik TÜKENMEK ÜZERE U.S. Polo Assn. Amenda Bayan Terlik 54,90 TL
  %24 İNDİRİM U.S. Polo Assn. U.S. Polo Bite Çocuk Terlik SON 1 ÜRÜN U.S. Polo Bite Çocuk Terlik 45,00 TL 59,90
  %25 İNDİRİM U.S. Polo Assn. U.S. Polo Assn. Motta Çocuk Terlik SON 1 ÜRÜN U.S. Polo Assn. Motta Çocuk Terlik 26,00 TL 34,90

  ÇOCUK TERLİK

  Çocuklara uygun olarak tasarlanan çocuk terlik modellerinde çok sayıda çeşit ve marka seçeneğine bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

  Çocuk terlik markalarına baktığımızda adını duyurmuş olan Birkenstock, Lumberjack, Crocs, U.S.Polo, markalarının birbirinden güzel terlik modelleri burada bulunmaktadır. Siyah, mor, gri, mavi, beyaz, kırmızı, pembe gibi rengarenk çocuk terlik modelleri arasından çocuklarınız için konforlu ve kalitesine güvendiğiniz dünyaca ünlü markalar arasında tercihte bulunabilirsiniz. Çocuk terlik modellerinde özellikle parmak arası modeller kullanım kolaylığı açısından öne çıkmaktadır. Hem kız çocuklar hem de erkek çocuklar için çok sayıda model seçeneği bulunan sayfamızdan beğendiğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz. Erkek çocukları için daha sportif modeller ön plana çıkarken kız çocukları için özel tasarlanan renkli terlik modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

  Birkenstock marka çocuk terlikleri yaz sezonu için oldukça uygun olmakla birlikte çok sayıda renk seçeneğine ve kaymaz taban özelliğine sahiptir. Birkenstock çocuk terliklerinde ise hem eva hem de deri modeller bulunmakta olup hem kendinize hem çocuğunuza aynı model Birkenstock terlik alarak kombin yapabilirsiniz. Ayrıca Birkenstock terlikler rahatlığıyla olduğu kadar farklı renkte taban yapısıyla da dikkat çekmektedir. Cross ve Lumberjack marka çocuk terliklerinde sportif tarz ön plana çıkmakta olup,önü kapalı günlük kullanım ve yürüyüşler için de idealdir. Çocuk terlik modellerinde U.S.Polo markasındaki rengarenk modellere indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Çocuklarınızın yaz sezonunda rahatlıkla kullanabileceği kaymaz tabanlı aynı zamanda yüzme ile ilgilenen çocuklarınız için havuz ve yüzmeye uygun çocuk terlik modellerimizi inceleyebilirsiniz.

   

  Çocuğunuzun ihtiyacına uygun çocuk terlik modellerinde fırsat ürünlerini de takip ederek Birkenstock, Crocs, U.S Polo, Lumberjack gibi dünyaca ünlü markalarına ulaşabilirsiniz. Kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmak için hemen üyelik oluşturarak sipariş verebilirsiniz.