• Toplam 10, listelenen 10 ürün.
  • Sadece indirimdekiler
  • SIRALA
  • FİLTRELE
  Filtre Seçenekleri
  SEÇİLEN TEMİZLE
  Marka Seçenekleri
  Boy / Beden / Numara
  Cinsiyet
  Ürün Türü
  Fiyat Aralığı
  59 148
  Renk Seçenekleri
  %25 İNDİRİM Adidas adidas YG Training Tight Çocuk Tayt adidas YG Training Tight Çocuk Tayt 119,00 TL 159,00
  %25 İNDİRİM Adidas adidas YG Traning Tight Çocuk Tayt adidas YG Traning Tight Çocuk Tayt 119,00 TL 159,00
  %25 İNDİRİM Adidas adidas YG Gear Up 3S Tight Çocuk Tayt adidas YG Gear Up 3S Tight Çocuk Tayt 104,00 TL 139,00
  %25 İNDİRİM Adidas adidas Leggings Grphc Çocuk Tayt adidas Leggings Grphc Çocuk Tayt 101,00 TL 135,00
  %24 İNDİRİM Adidas adidas YG Gear Up Linear Tight Çocuk Tayt SON 2 ÜRÜN adidas YG Gear Up Linear Tight Çocuk Tayt 97,00 TL 129,00
  %19 İNDİRİM Nike Nike G Np Cpri Aop 2 Çocuk Tayt Nike G Np Cpri Aop 2 Çocuk Tayt 80,00 TL 99,90
  %19 İNDİRİM Nike Nike G Np Cpri Aop 2 Çocuk Tayt Nike G Np Cpri Aop 2 Çocuk Tayt 80,00 TL 99,90
  %24 İNDİRİM Nike Nike Pro Cool Aop1 Capri Yht Tayt TÜKENMEK ÜZERE Nike Pro Cool Aop1 Capri Yht Tayt 67,00 TL 89,00
  %19 İNDİRİM Nike Nike G Nsw Crop Favorites Aop4 Tayt Nike G Nsw Crop Favorites Aop4 Tayt 64,00 TL 79,90

  ÇOCUK TAYT

  En rahat çocuk giysileri arasında taytlar bulunmaktadır. Birbirinden renkli ve ilgi çekici tasarımlara sahip çocuk tayt modelleri, özellikle kız çocuklarının çok severek tercih ettiği ve günlük giyimde sıkça ihtiyaç duydukları bir parçadır.

  Yaz, kış, her mevsim kullanabileceğiniz tayt modellerinin hem uzun hem de kısa olanları koleksiyonumuzda yer alıyor. Kızınızı gülümsetmek için birbirinden renkli tayt modellerimizden tercih ederek, yazın renkli ve cıvıl cıvıl havasına uyum sağlayabilirsiniz. Tayt modellerimiz vücudu saran esnek yapıda olduğu için gün içinde de çocuğunuzun özgürce hareket etmelerini sağlar. Çocuğunuzun yaşına ve bedenine göre bulabileceğiniz çocuk tayt modelleri, XL bedene kadar hitap etmektedir. Kız çocuklarının şirinliklerine şirinlik katan bu modeller çok tatlı bir görüntü sunmaktadır. Hem ev içinde hem dışarıda, beden derslerinde veya antrenmanlarda kullanılabilen taytlar acil durumlarda kurtarıcı görevi görüyor. Annelerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer alan çocuk tayt modelleri, dört mevsim çözüm sunacak. Kumaş yapılarına göre farklılık gösterirken, geniş renk çeşitliliği ile dikkat çeken taytlar terletmeyen yapısı ile çocuğunuzun gün boyu rahat geçirmesini sağlayabilirsiniz. Çocuklarınızın gün boyu her türlü aktivitelerinde giyebileceği, maksimum konfor ve rahatlık sağlayan tayt modelleri, ekstra rahatlık ve sıcaklık vaat ediyor. Nike markasının çocuk tayt modelleri fitness ile uğraşan çocuklar için idealdir. Kısacası hızlı ve pratik bir giyim imkânını sunan çocuk şort modelleri her ortamda vazgeçilmeniz olmaya devam edecek.

   

  Pembe, gri, mavi renk seçenekleriyle zengin tayt modelleri arasından çocuğunuzun beğenisine göre bir tayt modeli seçebilir, uygun fiyat, hızlı kargo avantajlarıyla online mağazamızdan hemen satın alabilirsiniz.