Avantajlar

dalkilicspor.com'dan yapacağınız tüm alışverişlerde anlaşmalı bankaların kredi kartları ile vade farksız sekiz taksite kadar olan ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

dalkilicspor.com'dan kapıda nakit ödeme seçeneği ile sipariş verebilirsiniz. Bu şekilde sipariş tutarını ürün teslimatı sırasında kargo kuryesine nakit ödeyerek kredi kartı kullanmadan alışveriş yapabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Kapıda Ödeme Hizmet bedeli olan 8,00TL faturanıza yansıtılmaktadır.

dalkilicspor.com'da satışa sunulan tüm ürünler %100 orijinaldir. Dalkılıç Spor internet sitesinde ve mağazalarında satışı bulunan tüm markaların resmi bayisidir.

 

3D Secure; İnternet sitelerinden verilen siparişlerde kredi kartı ile daha güvenli ödeme yapılabilmesini sağlamak amacı ile geliştirilen sistemdir. Bu sistem ile internet siteleri ve kredi kartı sahipleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

3D Secure ile verilen siparişlerde, ödeme esnasında ilgili bankanın sitesine yönlendirme yapılmakta ve banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Doğrulama gerçekleşmediği takdirde kredi kartından herhangi bir ödeme alınmamakdır. Bu şekilde, kredi kartlarının yetkisiz kişiler tarafından kullanılması engellenmektedir.

dalkilicspor.com'da en gelişmiş güvenlik ürünü olan 256 bit EV (Extended Validation) ssl sertifikası kullanılmaktadır. Bu sayede sitemize girilen bilgiler şifrelenerek bilgi hırsızlığına karşı koruma altına alınmaktadır. EV ssl sertifikası devreye girdiğinde internet tarayıcısının adres çubuğu "Yeşil Adres Çubuğu" şekline dönüşür.

 

dalkilicspor.com'dan sipariş vereceğiniz ürünlerin iade veya değişimini istediğiniz takdirde ürünleri kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde, fatura aslının arkasında bulunan değişim ve iade formunu doldurarark, herhangi bir kargo bedeli ödemeksizin Yurtiçi Kargo ile aşağıda yer alan adresimize gönderebilirsiniz. İade veya değişim işlemlerinin yapılabilmesi için, faturanın aslının(üst nüsha) gönderilmesi, ürünlerin deforme olmamış, kirlenmemiş veya zarar görmemiş olması, ürün ambalajlarının da zarar görmemiş ve ürünlerin tekrar satılabilir niteliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. İnternet sitemizden verilen siparişlerin değişim ve iade işlemleri şubelerimizden yapılamamaktadır.

İade ve değişim yapmak istediğini ürünleri gönderebileceğiniz adresimiz: İzmir Caddesi No:22-12 Kızılay/Ankara

Yurtiçi Kargo firma kodumuz: 214172263

 

dalkilicspor.com'dan yapacağınız 99 TL üzeri siparişler Yurtiçi Kargo ile ÜCRETSİZ olarak gönderilecektir. 99,00 TL ve altındaki tutarda verilen siparişlerden 6,00 TL Kargo ücreti faturaya eklenecektir.